У 9 районах Полтавської області школи закрили на карантин внаслідок зростання захворюваності на ГРВІ

У Полтавській області 9 районів закрили школи на карантин, а 28 лютого припинено навчальний процес в усіх школах та закладах позашкільної освіти Кременчука

Вчора під час засідання тимчасової протиепідемічної комісії виконкому Кременчука вирішили закрити на карантин усі шкільні та позашкільні заклади міста. Навчальний процес припинили з 28 лютого до 11 березня через зростання захворюваності на ГРВІ. Про це повідомили в прес-службі Кременчуцької міської ради та виконавчого комітету.

За даними прес-служби Департаменту охорони здоров’я в Полтавській області, у Пирятинському районі спостерігається перевищення епідемічного порогу. В області за минулий тиждень зафіксовано 9 тисяч 561 хворих на гострі респіраторні інфекції, з них — 6 тисяч 76 дітей.

Станом на 26 лютого, рішенням органів місцевого самоврядування 25 шкіл було закрито на карантин. У Новосанжарському районі закрито 6 шкіл, в Оржицькому — 5, у Хорольському — 3, у Чорнухинському, Решетилівському, Миргородському, Кременчуцькому та Котелевському — 2, а також одна у Гребінківському районі.

Нагадаємо, що через підвищення захворювання на ГРВІ у кременчуцьких навчальних закладах вже оголошували карантин з 5 по 11 лютого.

Анастасія НЕДОГОРСЬКА, «Полтавщина»