ЦВК зареєструвала Сергія Капліна кандидатом в Президенти України

Центральна виборча комісія на своєму засіданні прийняла рішення про реєстрацію Сергія Капліна кандидатом в Президенти України. Висунула народного депутата Капліна Соціал-демократична партія.

«Сьогодні зареєстровано кандидата в Президенти України  від простих людей. Саме простих людей, які переживають соціальний геноцид останні 27 років. Ми сьогодні готові об’єднуватися. Нас 90%! Я — кандидат від найнезахищеніших верств населення: від афганців, від чорнобильців, від дітей війни, від військових пенсіонерів, колишніх працівників Міністерства внутрішніх справ і Збройних Сил України, від ветеранів АТО. Ці люди сьогодні потребують справжнього, реального Гаранта Конституції і ми гарантуємо їм, що ми зреалізуємо у перші ж місяці мого президентства наш соціальний план», — заявив Каплін.

Програма кандидата від СДП називається  «Соціальний курс — За простих людей» і передбачає підвищення соцстандартів і зменшення тарифів. 

«Ми йдемо з чіткою, прагматичною проукраїнською  і патріотичною програмою, яка називається «Соціальний курс-За простих людей». Вона передбачає зниження ціни на газ у 4 рази, уже у 2019 році мінімальну зарплату на рівні не нижче 10000 грн, мінімальну пенсію у 2019 році не нижче 5000 гривень із перспективою динамічного реального  послідовного зростання протягом кожного кварталу. Ми будемо постійно модернізувати соціальні стандарти!», — додав Каплін. 

Кандидат Каплін обіцяє будувати в Україні соціал-демократичну державу на зразок Швеції, Норвегії, Фінляндії та Німеччини.

Прес-служба Соціал-демократичної партії (СДП)