Три спортсменки з Полтавщини стали чемпіонками Європи з армреслінгу

Ліна та Людмила Деменко, а також Лілія Занько везуть додому континентальне «золото»

Днями у болгарській Софії відбувся Чемпіонат Європи з армреслінгу серед чоловіків та жінок. У змаганнях брали участь спортсмени з Полтавщини і ми маємо свою чемпіонку.

У ваговій категорії до 65 кг у боротьбі на ліву руку перемогла кобелячанка Ліна Деменко. У фіналі вона зустрілася з росіянкою Надією Іртугановою і перемогла. У боротьбі на ліву руку Ліна стала третьою і виборола «бронзу».

Її сестра Людмила Деменко стала чемпіонкою серед юніорок у боротьбі на ліву руку (вагова категорія 55 кг) і другою на праву. У «правому» фіналі Людмила поступилася турчанці Умран Кесер, а у «лівому» перемогла її ж. У ваговій категорії до 60 кг «срібло» виборола Марина Шуліка (права рука). Вона у фіналі поступилася росіянці Мілані Баєвій.

Праворуч Людмила Деменко Праворуч Людмила Деменко

Полтавські юніори взагалі порадували медалями. Другою у боротьбі на ліву руку стала Леся Варич (вагова категорія до 50 кг). У фіналі вона поступилася полячці Вероніці Сої. У боротьбі на праву руку Леся стала третьою. Третьою стала і Руслана Кулик (70 кг, права рука). Також юніорську «бронзу» на Полтавщину повіз Михайло Ватажок (80 кг, права рука).

Серед ветеранів чемпіонкою у ваговій категорії 80 кг у боротьбі на ліву руку стала Лілія Занько. Вона у фіналі перемогла співвітчизницю Оксану Дяченко. У боротьбі на праву руку українки помінялися місцями. Тепер Оксана Дяченко була першою, а Лілія Занько другою.

Загалом в активі наших спортсменів десять медалей — три «золота», чотири «срібла» і чотири «бронзи».

Владислав ВЛАСЕНКО, «Полтавщина Спорт»