Треба рухатись у напрямку реалізації як майбутньої освітньої реформи, так і реформування нашого дорожнього господарства, — Андрій Пісоцький

Днями перший заступник голови Полтавської ОДА Андрій Пісоцький спільно з представниками профільних департаментів та районної влади здійснив робочий візит до села Мала Перещепина, що у Новосанжарському районі.

У межах візиту головний акцент зробили на перевірці навчальних закладів, ознайомились зі станом об’єктів інфраструктури цього населеного пункту, перевірили дороги тощо. Зокрема, завітали до Малоперещепинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені М.А. Клименка.

Робочий візит керівництва області до села Мала Перещепина

Заклад має великий потенціал, тож не виключено, що на його базі створять опорну школу. Зараз перевірка потрібна для повного розуміння ситуації з оснащенням школи та визначення й вирішення всіх нагальних проблем. Викладачі закладу розповіли, що школа потребує ремонт даху, а також важливо налагодити вентиляцію в їдальні. Також не оминули увагою в ході візиту і музей хана Кубрата. Адже саме поблизу Малої Перещепини в 1912 році знайшли скарб, що пов’язуються з болгарським правителем.

Вчителі навчального закладу Вчителі навчального закладу

Андрій Пісоцький Андрій Пісоцький

— Сьогодні ми приїхали до села Мала Перещепина, яка знаходиться в Новосанжарському районі Полтавської області. Тут 29 жовтня будуть обирати голову і депутатський корпус новоствореної об’єднаної громади. І саме центр цієї громади буде розташований в селі Мала Перещепина, — розповів Андрій Пісоцький. 

В межах візиту делегація побувала в школі, подивилися інфраструктурні об’єкти, подивилися дороги, дитячий садочок. Зрозуміли, що потрібно школі для того, щоб сформувати новий освітній простір, які є екологічні проблеми.

Обговорення потреб закладу Обговорення потреб закладу

Олена Харченко та Андрій ПісоцькийОлена Харченко та Андрій Пісоцький

— Головним чином працюватимемо над тими питаннями, які сьогодні необхідно впровадити, щоб рухатись в напрямку реалізації як майбутньої освітньої реформи, так і реформування нашого дорожнього господарства, — підсумував візит перший заступник голови Полтавської ОДА.

Директор Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА Олена Харченко розповіла, що не виключено, що з наступного року Малоперещепинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені М.А. Клименка буде працювати як опорний навчальний заклад.

Олена Харченко Олена Харченко

— Згідно з новим законом про освіту і згідно реформ в освіті кожна школа має створити сучасне освітнє середовище. І саме над тим, яким воно має бути, як його створити, які джерела фінансування мають бути, маємо працювати. Це звичайна школа села, але вона має надавати якісні освітні послуги. Саме для того, щоб отримати якісні освітні послуги, школа повинна бути привабливою як зовні, так і мати гідне внутрішнє наповнення. І вчителі, і кабінети, і лабораторії. Питань дуже багато стоїть. Але ж їх треба вирішувати. І спільними зусиллями ми їх обов’язково вирішимо, — сказала Олена Харченко.

Довідково: 18 серпня Центральна виборча комісія призначила перші вибори у 12 ОТГ на Полтавщині. Вибори охоплюватимуть 9 районів і відбудуться 29 жовтня цього року, в тому числі і в Новосанжарському районі.

Малоперещепинська сільська ОТГ включає такі місцеві ради територіальних громад, що увійшли до її складу: Малоперещепинська сільська рада (села Мала Перещепина, Велике Болото, Кустолове Перше, Маньківка, Пристанційне), Пологівська сільська рада (села Пологи, Лисівка, Стрижівщина), Старосанжарська сільська рада (село Старі Санжари)

Прес-служба Полтавської ОДА