Транспортна система Полтави — перезавантаження!

На конкурс подали документи 2 нових підприємства, котрі хочуть і будуть надавати якісні послуги у сфері пасажирських перевезень

Протягом останніх 2-х років я неодноразово звертався до міської влади Полтави з пропозиціями щодо реформування транспортної системи в місті, котра загрузла в корупції та працює не на користь і на комфорт полтавців, а на кишеню міського голови та політичного лузера Матковського і його кума Шевченка.

Ми маємо незрозумілі конкурсні чвари, постійні порушення чинного законодавства у сфері міських перевезень, незадовільний технічний стан транспорту, відсутність інформації на зупинках міста та нахабство полтавських водіїв. Кожного дня в Полтаві горять автобуси, попадають в ДТП, у автобусів відпадають колеса під час руху, а міський відділ транспорту при міськвиконкомі очолює людина, яка сама має 4 автобуси на маршруті.

Всі звернення, пропозиції просто ігноруються та не беруться до уваги. Наші сусідні міста вже давно випередили Полтаву на роки, встановивши сучасні зупинки, ввівши GPS-контроль та мають сучасні та комфортні транспорті системи.

Полтавський транспорт вже навіть має свою групу у соцмережах #лантухиПолтави.

Чому ж міська влада не хоче і не розвиває міські перевезення? Відповідь проста — корупція!

Після монополізації всіх міських маршрутів Лупаєнком Юрієм міський транспорт поставлений на щомісячний корупційний конвеєр. Кожен власник автобусу має тільки один варіант — працювати під «дахом» Максима Голдиша (депутата від «Совісті України») та сплачувати Мамаю і Матковському по 10 тис грн щомісячно. Платежі збирає Лупаєнко, передає Голдишу, а вже депутат несе їх нагору!

Максим Голдиш через приватну фірму «Трек Сервіс Контроль» збирає незаконні кошти з кожного приватного транспортного засобу, які працюють на ринку пасажирських перевезень. Сама діяльність цього приватного підприємства сумнівна і незрозуміла з позиції громадянського суспільства.

Зупинки в Харкові та Києві вартістю 29000 грн

Зупинка в Полтаві за 42000 грнЗупинка в Полтаві за 42000 грн

Тому вартість проїзду в Полтаву замість реальної 3 грн становить 4 грн! Адже в кожному квитку закладена 1 грн корупційної схеми.

Ніхто ніколи не контролює перевізників, не штрафує за порушення, а тим більше — не хоче наводити лад. Управління транспорту міськвиконкому, яке очолює Андросов Олександр, вже давно не приймає ніяких рішень.

Ми звернулися зі скаргами до правоохоронних органів. Також хочемо подякувати тервідділенню Антимонопольного Комітету

Полтавської області. Адже дії останнього нарешті почали давати результати і полтавці почали бачити масштаби корупції в транспортній галузі Полтави.

Також хочу проінформувати, що ми скоро матимемо змогу оцінити роботу і інших перевізників, які розірвати монопольне та корупційне кубло казнокрадів. На конкурс подали документи 2 нових підприємства, котрі хочуть і будуть надавати якісні послуги у сфері пасажирських перевезень.

Сергій ЧЕРЕДНІЧЕНКО, голова ГО «Відродження Полтави»