Трансляція тринадцятої сесії Полтавської облради сьомого скликання

Камера для веб-трансляції у сесійній залі Полтавської облради Камера для веб-трансляції у сесійній залі Полтавської облради

Депутати Полтавської облради зібрались на засідання сесії, щоб розглянути близько 30 питань, серед яких укладання контрактів, звіт голови облради, план роботи на 2017 та звернення

Сьогодні, 31, о 10:00, депутати Полтавської облради сьомого скликання зібрались на засідання тринадцятої сесії. Згідно з даними офіційного сайту облради, на засідання винесли 23 питання. Серед них: звіт голови облради Олександра Біленького, план роботи на 2017 рік, укладання трудових контрактів, звернення депутатів тощо.

Нагадаємо, на попередньому засіданні сесії депутати розглянули близько 20 питань. На початку засідання облраду привітали діти з академії мистецтв. Вони співали, танцювали та розповідали спеціальні вірші, що було схоже на те, як піонери виступали перед керівництвом КПРС.

Зазначимо, що одночасно із сесією облради відбувається сесія Полтавської міськради.

Відеотрансляція засідання сесії Полтавської облради

10:15 — 60 зареєстрованих депутатів хвилиною мовчання вшанували загиблих в боях під Авдіївкою захисників України. Тривають нагородження відзнаками обласної ради.

10:23 — Сформований секретаріат засідання, розпочалося формування порядку денного сесії.

10:30 — До анонсованих раніше 23 питань порядку денного була включена низка звернень та інформаційних запитів депутатів.

10:31 — Перейшли до частини виступів депутатів та громадськості.

10:45 — Григорій Верещака звинуватив Геннадія Сікалова в несплаті податків при видобуванні піску на території Кротенківської сільської ради.

11:15 — Олександр Біленький вирішив відзвітуватися за перший рік роботи на посаді голови обласної ради (з грудня 2015 по січень 2017 року) продемонструвавши депутатам відеролик. Після 10-хвилинного відеозвіту, розпочався сеанс запитань та побажань від депутатів.

звіт готово

12:00 — Депутати погодили звіт голови облради Олександра Біленького.

12:05 — Депутати відмовили у наданні дозволів на видобування газу та нафти без проведення аукціону на території Полтавської області компаніям «Астрогаз», «Астроінвест-Енерджі» та «Арабський Енергетичний Альянс ЮЕЙ».

12:10 — Депутати не підтримали пропозицію нардепа Руслана Богдана та відмовили у наданні дозволу на видобування газу та нафти без проведення аукціону на території Гадяцького та Лохвицького районів компанії «Аркон Газ-Енергія».

12:12 — Депутати погодили укладання контракту з Тетяною Вітряк на посаду директора Полтавського академічного обласного театру ляльок строком на 5 років.

12:13 — Депутати не погодили укладання контракту з Василем Воротинцевим на посаду директор КП «Полтававодоканал» строком на 5 років.

12:14 — Депутати погодили укладання контракту з Зінченком Юрієм Миколайовичем на посаду директора Новосанжарського дитячого будинку-інтернату строком на 3 роки.

12:15 — Депутати погодили укладання контракту з Нужновою Оленою Іванівною на посаду головного лікаря Кременчуцького обласного шкірно-венерологічного диспансеру, строком на 5 роки.

12:16 — Депутати погодили укладання контракту з Турбабою Олегом Васильовичем на посаду директора Великосорочинської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату строком на 5 роки.

12:20 — Депутати проголосували списком за переукладання контрактів з низкою керівників суб’єктів господарювання спільної власності територіальних громад області та пішли на півгодинну перерву.

13:10 — Депутати затвердили план роботи на 2017 рік.

13:15 — Депутати затвердили регіональну Програму захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій та запобігання їх виникненню на 2017-2020 роки.

13:20 — Під час повернення до питання надання компанії «Аркон Газ-Енергія» дозволу на видобування газу та нафти без проведення аукціону на території Гадяцького та Лохвицького районів стався збій у системі «Рада». Після перезавантаження системи голосування депутати відхили пропозицію щодо повернення до питання надання спецдозволу.

13:37 — Депутати проголосували питання «Про внесення змін та доповнень до обласної Комплексної програми соціального захисту і соціального забезпечення населення області на 2013-2020 роки».

13:38 — Депутати проголосували питання внесення змін до рішення другої сесії обласної ради сьомого скликання від 24 грудня 2015 року «Про Програму розвитку місцевого самоврядування у Полтавській області на 2016-2017 роки».

13:40 — Депутати підтримали Програму розвитку та підтримки ПОКП «Аеропорт-Полтава» на 2017-2020 роки.

13:44 — Депутати внесли зміни до обласної Програми розвитку дорожнього господарства Полтавської області на 2016-2018 роки.

13:50 — Депутати погодили фінансування закупівлі спецтехніки за рахунок коштів Фонду охорони навколишнього середовища Полтавської області у 2017 році. Прийняли із кількома технічними правками.

14:00 — Депутати погодили звернення до Держслужби геології та надр щодо зупинення дії спецдозволів на використання надр, наданих ПАТ «НАК Нафтогаз України».

14:03 — Депутати не погодили звернення до Кабміну та Мінфіну щодо передбачення у держбюджеті коштів на геолого-розвідувальні роботи.

14:08 — Депутати прийняли питання «Про приймання-передачу майна спільної власності територіальних громад сіл та селищ Полтавщини».

14:15 — Депутати вирішили не чіпати питання скасування рішення Полтавської облради попереднього скликання від 17 липня 2013 року про премію ім. Лялі Убийвовк та заснували премію ім. Горліс-Горського (46 голосів «за»).

14:17 — Депутати обрали Олександра Сиченка до складу постійної комісії з питань охорони здоров’я та соцзахиту.

14:19 — Депутати перейменували Чапаєвську та Кіровську сільради Чутівського та Кобеляцького району відповідно.

14:23 — Депутати не погодили кандидатури для нагородження Почесною грамотою Верховної Ради.

14:25 — Депутати погодили звернення до Кабміну щодо недопущення зміни тарифів на оплату за спожиту електроенергію для вуличного освітлення.

14:26 — Депутати погодили звернення до Президента та Кабміну щодо цінової політики на закупівлю молока від населення у приватному секторі.

14:28 — Депутати не прийняли зміни у складі постійних комісій облради. Це питання звону стосувалося включення Віталія Бабака до бюджетної комісії. Цього разу депутат сам пояснив, чому проситься туди — бо він усе життя працює саме у бюджетному профілі, і досить успішно. Він заявив, що, попри це рішення, прийматиме участь у засіданні всіх бюджетних комісій.

14:30 — Депутати погодили передачу обладнання, встановленого у котельні у Миргороді, у господарське відання «Миргородтеплоенерго».

14:32 — Депутати погодили звернення до Верховної Ради та Кабміну щодо встановлення пільг родинам полонених у зоні АТО українців та проведення заходів з їх визволення.

14:33 — Депутати не погодили звернення до Президента та Голови Верховної Ради щодо звільнення Валерії Гонтаревої з посади Голови Нацбанку України.

14:33 — Депутати не погодили звернення до Президента та Голови Верховної Ради щодо звільнення Валерії Гонтаревої з посади Голови Нацбанку України.

14:35 — Депутати не погодили звернення до Міністерства освіти і науки щодо передачі колишнього гуртожитку профтехучилища у Зінькові для надання житла тим родинам, які його потребують.

14:45 — Після розгляду пропозицій з розділу «Різне» голова облради оголосив закриття сесії — порядок денний вичерпаний.

Дарина СИНИЦЬКА, «Полтавщина»