Трансляція чотирнадцятої сесії Полтавської облради сьомого скликання

Депутати Полтавської облради зібрались на засідання сесії, щоб розглянути близько півсотні питань, серед яких погодження дозволів на газові родовища, ситуація щодо ліквідації «ПМШЕД», програма розвитку спорту тощо

Сьогодні, 6 березня, о 10:00, депутати Полтавської облради сьомого скликання зібрались на засідання чотирнадцятої сесії. Згідно з даними офіційного сайту облради, на засідання винесли 45 питань. Серед них: погодження дозволів на газові родовища, ситуація щодо ліквідації «ПМШЕД», програма розвитку спорту, звернення депутатів тощо.

Нагадаємо, на попередньому засіданні сесії депутати розглянули близько 30 питань, серед яких укладання контрактів, звіт голови облради, план роботи на 2017 та звернення.

Відеотрансляція засідання сесії Полтавської облради

10:03 — Депутати почали реєстрацію у системі «Рада». Присутні 80 депутатів. Олександр Біленький оголосив відкриття сесії.

10:08 — Голова облради оголосив хвилину мовчання в пам’ять загиблих учасників АТО.

10:11 — Відбулося традиційне нагородження полтавців за заслуги та значні внески.

10:17 — З порядку денного знали два питання, які стосувалися масового вивільнення працівників КП «МШЕД».

10:20 — До порядку денного внесли низку депутатських звернень.

10:22 — Депутати внесли до порядку денного додаткові питання щодо мостів у Кременчуці, Лубнах, забруднення території в Базилевщині Машівського району, про внесення змін в бюджет області-2017 та до деяких обласних програм.

10:26 — Після прийняття 16 додаткових питань, виключення двох та змінення черговості їх розгляду депутати затвердили порядок денний та перейшли до частини виступів депутатів.

Ян ПРУГЛО, Дарина СИНИЦЬКА, «Полтавщина»