ТОВ «Візин Річ», який реконструює Полтавський палац дитячої та юнацької творчості, пояснив критику на свою адресу

Полтавський палац дитячої та юнацької творчості Полтавський палац дитячої та юнацької творчості

23 лютого на сторінках інтернет-видання «Полтавщина» вийшов матеріал під назвою «Перемогу на аукціоні з реконструкції Полтавського палацу дитячої та юнацької творчості здобула фірма, зареєстрована 4 місяці тому». ТОВ «Візин Річ» пояснила критичні моменти у цьому тексті.

У матеріалі є припущення, що двоє з чотирьох учасників торгів (ТОВ «Візин Річ» та «Будгарант Плюс») діяли в інтересах один одного, аби замовлення точно дісталось їм. З посиланням на «тактику, яку застосували компанії на аукціоні. Аукціон складається з трьох раундів. На кожному з них компанії називають вартість робіт по черзі, починаючи з найдорожчої пропозиції минулого раунду. Щоб перестрахуватися від програшу, «Будгарант Плюс» постійно пропонував суму меншу, ніж «Укрінтербуд», але більшу від «свого» «Візин Річ».

Насправді ж, вартість, пропонована ТОВ «Будгарант Плюс» під час всіх трьох етапів проведення торгів, була вищою від тієї, що вказана у пропозиції конкурента — ПП «Укрінтербуд». Це, зокрема, доводять і скріншоти, розміщені у матеріалі. Тому втілити у життя вказану схему не можливо було фізично.

Пропозиції учасників Пропозиції учасників

Крім того, у матеріалі йдеться, що на банківському рахунку ТОВ «Візин Річ» розміщено 111 грн. Інформація про обіг коштів на рахунках компанії є конфіденційною і згоди на її поширення ми не давали. Тому не розуміємо, звідки взялась саме ця цифра.

До того ж, на рахунках жодної компанії, яка веде комерційну діяльність, не можуть зберігатися сталі суми. Адже рух коштів відбувається щоденно, а отже і грошовий баланс постійно змінюється.

Є у статті посилання і на оголошення Львівського будівельного холдингу про вакансію бухгалтера, номер телефону у якому співпадає з номером ТОВ «Візин Річ» у реєстрі юросіб. Проте, наша компанія не користується послугами посередників, тим більше з інших міст, і самостійно набирає працівників у Полтаві

Відтак, хочемо наголосити, що ТОВ «Візин Річ» дбає про власну репутацію та несе повну відповідальність за якість виконаних нами робіт. Ми гарантуємо замовнику своєчасне виконання умов угоди та дотримання всіх будівельних вимог на етапі підготовчих, ремонтних робіт та здачі об’єкта в експлуатацію.

Прес-служба ТОВ «Візин Річ»