ТОП-9 найбільш небезпечних перехресть Полтави

З появою автомобілів у людини значно розширилися можливості подорожувати та досліджувати оточуючий світ. Проте виникли й нові небезпеки, пов’язані з недбалим поводженням за кермом. Тисячі життів згубилися у страшних ДТП. Особлива небезпека чатує на автомобілістів та пішоходів саме на перехрестях, серед яких найбільш небезпечними є перетини трьох і більше транспортних потоків. Тому ми й вирішили скласти рейтинг найбільш небезпечних ділянок Полтави, де слід бути особливо уважними, щоб вберегти власне життя та оточуючих. У цьому нам люб’язно допомогла прес-служба патрульної поліції Полтави, яка й надала необхідну інформацію. Отже пропонуємо рейтинг найбільш небезпечних перехресть міста.

1. Перехрестя вулиць Раїси Кириченко, Європейської та Кагамлика

Одна з найскладніших ділянок для пересування автотранспортними засобами у Полтаві. Все це через доволі специфічну дорожню розв’язку, особливо при повороті з вулиці Європейської на вулицю Раїси Кириченко. Якщо ж водій автомобілю ще й на підпитку, то халепи практично не оминути.

Наприклад, у лютому цього року тут трапилась ДТП за участі нетверезого власника автомобілю NissanXTrail, який не надав перевагу іншому учаснику дорожнього руху, тим самим спричинивши небезпечну ситуацію на дорозі. На щастя обійшлося без постраждалих, проте ризикувати, сідаючи за руль після вживання алкоголю, не варто.

У квітні 2017 року неподалік від цього перехрестя тролейбус збив 10-річного хлопчика, який перебігав дорогу на регульованому пішохідному переході.