Терешківська сільрада виступила на підтримку місцевої організації мисливців та рибалок

Вчора у Терешках відбулося засідання громадської організації мисливців та рибалок «Сапсан». Участь у заході взяла Терешківський сільський голова Наталія Туркеніч. Вона виступила на підтримку організації. А також прозвітувала про свою роботу та розповіла про те, як розвиватиметься новостворена Терешківська ОТГ.

Громадську організацію мисливців та рибалок «Сапсан» створили минулого року. Зараз до її складу входять 44 члени. Усі мешкають на території новоствореної Терешківської ОТГ: у селах Терешківської та Микільської сільрад. 

Зараз у громадської організації немає мисливських угідь. Вони перебувають у користуванні мисливсько-рибальського товариства «Кретчет». Але її члени все одно опікуються ними на території своєї громади, щоб ті не занепадали. Вони роблять годівниці, підгодовують диких тварин. Також заготували 2,5 тон кукурудзи. За свої кошти це зробив один з членів організації Орест Іванів.

— Підготували піддони, зробили їх на манер плотів. Облаштували там спеціальні борти і коли потеплішає, насипемо туди кукурудзу і запустимо на болота. Бо качка зараз прилетить, а на полях немає нічого. А тут, на болоті, одразу і вода і корм, — розповідає керівник організації Олександр Майборода. 

На сьогоднішніх зборах виступила і голова Терешківської сільської ради Наталія Туркеніч. Вона коротко прозвітувалася про свою роботу на посаді сільського голови. А також попросила учасників організації активно брати участь у житті громади. Адже співпраця влади та громадськості — це важливий елемент ухвалення ефективних рішень.

Наталія Туркеніч Наталія Туркеніч

Частина учасників зборів Частина учасників зборів

Крім того, Терешківська сільрада разом з Микільською звернулися до державних органів та установ, щоб у разі розірвання договорів з мисливсько-рибальським товариством «Кретчет» та переходу мисливських угідь на їхній території у державну власність, віддати їх у користування «Сапсана». Зараз по справі «Кретчету» тривають судові засідання

Наталія Туркеніч наголосила, що завжди підтримує місцеві організації. Вони найкраще розуміють специфіку роботи на території новоствореної Терешківської ОТГ. А також працюють відповідально, бо самі ж живуть у об’єднаній громаді. 

— Найкращі господарі — місцеві. Хто ще краще опікуватиметься лісами, як не вони? Тим більше, довкілля важливе і для дорослих і для дітей. Адже ми залишатимемо його їм і тільки від нас залежить, у якому стані. 

Марк ЧУБЕНКО