Телепроект «Квадрат Успіху» на «Лтаві»: місія — відкривати і підтримувати таланти

Майже півроку на телеканалі «Лтава» (Філія ПАТ НСТУ Полтавська регіональна дирекція «Лтава») тривав 7-й конкурсний сезон телевізійного музичного проекту «Квадрат Успіху». Проекту, який в ефірі «Лтави» вже 20 років і який ще задовго до відомих талант-шоу на загальнонаціональних каналах став організатором популярного на Полтавщині телевізійного конкурсу молодих виконавців сучасної української пісні.

Цього року на конкурс надійшло 79 заявок. Після прослуховувань з продюсерами і музичними експертами 33 виконавці демонстрували свої вокальні здібності перед професійним журі. І мали змогу побачити себе в телеверсії півфіналу. А далі — 16 найсильніших співаків, яких обрало журі, майже 2 місяці жили у форматі телеефірів, інтерв’ю, презентацій, ротації пісень на телебаченні з смс-голосуванням глядачів і оцінками журі. Так визначилися 4 суперфіналісти, і, нарешті, в останньому прямому ефірі — абсолютний переможець. Ним став 26 річний співак з Чутівського району Валерій Кучерявий. До речі, свого часу Валерій був учасником 4-го сезону «Квадрату Успіху» (тоді був другим). Відслуживши в зоні АТО, хлопець повернувся на сцену районного будинку культури і вирішив знову випробувати себе у вокальному конкурсі на «Лтаві».

Головний підсумок 7 конкурсного сезону «Квадрат Успіху»: такий телепроект на регіональному телеканалі «Лтава» очікуваний і потрібний молодим музикантам і співакам. Про це вони,сповнені яскравих позитивних емоцій, говорили у кожному своєму інтерв«ю, на кожному прямому ефірі, у соцмережах. Для когось із них це справді трамплін у професійне майбутнє, на велику сцену(як колись для переможниці 3 сезону Яни Соломко чи фіналіста проекту Олега Кензова). Для більшості ж- можливість самореалізації, шанс показати свій талант, повірити у власні сили, утвердитися у своєму виборі.

А велика телевізійна команда,що реалізовувала цей довготривалий телепроект, відчула смак і драйв важкої організаційної і творчої роботи. Роботи, що має конкретний і дуже важливий результат не лише для учасників, а й для «Лтави» — зростання глядацького інтересу до «Квадрату Успіху» і до телеканалу загалом. 

День Європи разом з "Квадратом успіху"

Усі чотири суперфіналісти-переможці одержали в подарунок можливість безкоштовного студійного запису пісень — від «Лтави» як організатора конкурсу та від партнерів телепроекту.

Абсолютному переможцю буде відзнято кліп на його нову пісню. А ще Валерій Кучерявий отримав путівку в Європу (теж від партнерів конкурсу).

Т.в.о. директора філії ПАТ НСТУ «Полтавська регіональна дирекція «Лтава» Анатолій Мішин найкращим вокалістам 7 конкурсного сезону вручив також сертифікати на ротацію їхніх пісень в радіоефірі «Лтави» протягом року.

— Наш проект виконує важливу суспільну місію — відкриває нові імена, дає крила молодим пісенним талантам Полтавщини. І принципово й послідовно підтримує українську пісню, — говорить керівник проекту і продюсер конкурсу, заступник директора філії Наталія Іванченко. — Тому і подарунки від «Лтави» конкурсантам — це теж наша реальна підтримка молодих музикантів і співаків. 

Фінальним акордом 7-го конкурсного сезону стане Гала-концерт на Театральній площі у Полтаві 20 травня за участю всіх 16 фіналістів телепроекту та переможців попередніх років. Молодіжне музичне свято проходитиме під гаслом «День Європи з телепроектом «Квадрат Успіху». Особливість його — це, як завжди , лише живий звук і тільки українська пісня. Команда «Лтави» здійснюватиме багатокамерну телезйомку Гала-концерту і підготує для своїх глядачів повну телеверсію свята.

Прес-служба філії ПАТ НСТУ «Полтавська регіональна дирекція «Лтава»