«Таємнича Полтава» запрошує на заключні тематичні екскурсії червня

Фото з першої екскурсії «Німецька колонія» у вересні 2016 рокуФото з першої екскурсії «Німецька колонія» у вересні 2016 року

17 червня пошуково-дослідницький проект «Таємнича Полтава» запрошує полтавців та гостей міста на авторські тематичні пішохідні екскурсії.

На прохання учасників будуть повторені дві тематичні екскурсії із циклу «Історичні райони Полтави». Зранку бажаючі зможуть почути про «Німецьку колонію», а по обіді більше дізнатися про «Історію Подолу». 

Авторська тематична пішохідна екскурсія «Німецька колонія» була вперше проведена у вересні 2016 року. На екскурсії мивідвідаємо історичний район у самому серці Полтави під назвою «Німецька колонія» Саме тут розташовувався перший у місті театр, де грав геніальний Щепкін. Дізнаємося про історію поселення німецьких колоністів, їх життя й культуру. Пройдемося вулицею, яка найкраще в Полтаві зберегла своє старовинне обличчя. Згадаємо видатних людей, чиї долі та імена пов’язані з цією місцевістю. Дізнаємося, які історії приховують старовинні будинки Колонії. Ця екскурсія буде чудовим доповненням до попередньої теми, яка розповідає про декілька будинків на одній із вулиць Колонії. Запрошуємо бажаючих 17 червня на 10:00. Подати заявку.

Авторська тематична пішохідна екскурсія «Історія Подолу — між рікою і горою» була вперше проведена у квітні 2017 року, як продовження циклу «Історичні райони Полтави». Кожного разу, під час екскурсій на Білу Альтанку ми бачимо панораму Подолу, але ніколи ще не спускалися вниз. Тепер маємо можливість здійснити подорож до одного з найстаріших і найважливіших районів міста — Подолу. Ми дізнаємося, які історичні пам’ятки знаходяться на Подолі, а які втрачено назавжди. Як розвивалася полтавська промисловість, так які підприємства працюють вже понад 130 років. Яку роль у житті міста відігравала Ворскла і чим вона відрізнялася від нинішнього стану. Де і як була прихована одна з найвидатніших пам’яток українського модерну. Запрошуємо бажаючих 17 червня на 16:00. Подати завяку.

Нагадаємо, у вересні 2017 року пошуково-дослідницький проект «Таємнича Полтава» відзначив свою четверту річницю. За цей час спеціально в рамках проекту було розроблено більше 20 авторських тематичних екскурсій, учасники неодноразово були у музеях міста на екскурсіях, квестах, майстер-класах. Проект отримав три нагороди від міської влади. Приєднатися можуть усі бажаючі.

Глаша ЗЕЛЕНА