«Таємнича Полтава» 11 березня запрошує на театралізовану екскурсію про кохання

Пошуково-дослідницький проект «Таємнича Полтава» запрошує усіх бажаючих 11 березня приєднатися до тематичної театралізованої екскурсії «Кохання: шедеври та легенди» у Полтавському художньому музеї імені Миколи Ярошенка.

Протягом минулого місяця цю екскурсію відвідало більше 80 учасників проекту. Усіх, хто не встиг прийти у лютому — організатори запрошують на святкову екскурсію 11 березня. На театралізованій екскурсії «Кохання, шедеври і легенди» гості музею зможуть ближче і детальніше познайомитися з експонатами, які «розкажуть» вам свою романтичну історію. Ви почуєте цікаву розповідь про тих, які часто залишався «за кадром» під час того, як художник створював свій шедевр. Бурхливі пристрасті, що кипіли навколо юних Івана Мазепи та княжни Таранової, музи та натхненниці майстрів пензля Григорія Мясоєдова, Іллі Рєпіна, неординарна пара — Іван Мясоєдов та Мальвіна Вернічі, а також маловідомі факти з життя родини Ярошенко. Ви зануритесь в атмосферу магічних знаків і символів кохання, зможете насолодитися європейськими шедеврами, в яких відтворена сила почуттів і вічна краса, застиглі у бронзі та мармурі. Дізнаєтесь про українську символіку закоханих і традиції весілля на Полтавщині.

Нагадаємо, що найперша тематична пішохідна екскурсія по місту в рамках проекту «Таємнича Полтава», яка проходила майже 4 роки тому, у червні 2014 року, була саме на тему «Художня Полтава». Також учасники проекту раніше вже неодноразово відвідували Полтавський художній музей на традиційних екскурсіях. 

Чекаємо усіх бажаючих на новій театралізованій екскурсії, натхненній справжніми почуттями. Кількість місць обмежена. Поспішайте подати заявку.

Глаша ЗЕЛЕНА