Свята та оновлення приміщень. Чим живуть дитячі садки Терешківської сільради

У двох дитячих садочках «Барвінок» та «Ялинка» Терешківської сільради відсвяткували Міжнародний жіночий день. Діти співали, танцювали, розказували вірші. А вкінці подарували вітальні листівки своїм мамам та бабусям, які прийшли на концерт.

Свята — це колективна праця усіх працівників дитячих садків. Кухарі накривають святковий стіл, викладачі займаються підготовкою дітлахів, двірники приводять територію до ладу. Є й працівники, які готують сценарний план.

— Мене завжди запитують, в чому секрет таких цікавих заходів. Все дуже просто — наша команда працює злагоджено, — говорить завідуюча дитсадочком «Ялинка» Катерина Гольтвяниця.

Катерина Гольтвяниця Катерина Гольтвяниця

До речі сценарій готується для кожного свята, кожної групи діток окремо. Катерина Гольтвяниця розповідає, що колектив у них дуже дружній. Стараються залучати до викладання молодих та амбіційних людей. В обох садочках повністю укомплектовані штати: є і практичний психолог, і логопед, і методист. Сільська рада сприяє гідному утриманню дитячих садочків.

— В обох дитсадках нещодавно зробили пральні: сучасні, функціональні. Також повністю обладнали дитячі кімнати. Є проектори та інша необхідна мультимедійна техніка, — розповідає Наталія Туркеніч, голова Терешківської сільської ради.

Наталія Туркеніч говорить, що в першу чергу вона мама трьох діток, а отже чудово розуміє наскільки важливим є добробут підростаючого покоління для батьків.

— Ми справді дуже вдячні сільській раді. Я з упевненістю можу сказати, що діти отримують в нашому садочку все найкраще. У них збалансоване харчування, повністю сформоване дозвілля, вони з радістю вчаться всьому новому, — говорить завідуюча дитсадком «Барвінок» Ніна Уракова.

Наталія Туреніч у копилянському дитячому садочку Наталія Туреніч у копилянському дитячому садочку

На святкуванні Міжнародного жіночого дня у Терешках На святкуванні Міжнародного жіночого дня у Терешках

Святкування Міжнародного жіного дня у Копилах Святкування Міжнародного жіного дня у Копилах

Дитсадочок «Ялинка» працює за екологічним напрямком, «Барвінок» — за фізкультурним та валеології. Облаштовані навчальні заклади відповідно. Вже в травні цього року в них відбудуться випускні. На святкуванні дітки покажуть все, чого вони навчилися за всі роки, проведені в дошкільних НВК.

У «Барвінку» у минулому році перекрили дах, серед планів на майбутнє є ще й утеплення та ремонт. Обидва дитячих садочка чекають на пароконвектомати (професійне кухонне багатофункціональне обладнання). Наталія Туркеніч розповіла, що це питання буде вирішуватися на найближчій сесії. Голова Терешківської сільради впевнена, що після об’єднання в територіальну громаду, буде набагато більше можливостей покращити все, що так необхідно.

Ольга АРТЕМЕНКО