Світлана Лобода надихає полтавців кататися на роликах

Сьогодні у парку Незалежності пройшли змагання з катання на роликах, які вже традиційно поводить єдина в області ДЮСШ з зимових видів спорту ім.О.Бутовського. Цікавий захід зібрав близько сотні молодих спортсменів різних вікових груп.

Стартували змагання з наймолодших учасників. Як виявилося, на роликах найцікавіше кататися під динамічну музику Світлани Лободи та Христини Соловій. Не обійшлося і без кількох не зовсім вдалих приземлень. Проте, дітлахи сприйняли їх як і належить, з гумором.

Організатор масових заходів школи Вікторія Дорош розповіла, що свято катання на роликових ковзанах щороку проводиться на початку літа і присвячується Дню захисту дітей. Наймолодший вік учасників – діти 2010 року народження. Їх об’єднали у чотири вікові групи. У кожній – 15-20 осіб. Забезпечення обладнанням для заняття цим видом спорту лягло на плечі батьків. Зі свого боку, тренери докладають максимум зусиль, щоб вихованці досягли найвищих успіхів в улюбленій справі.

У другій частині імпровізованого роликового свята майстер-клас для молодшихучнів демонстрували діти старшої групи. На жаль, не всі вони змогли долучитися до змагань, бо зараз в них «гаряча пора» – здавання ЗНО. По закінченні змагання на учасників чекали солодкі призи.

Юлія Самозвон.

Читайте також, як звітували полтавські гітаристи