Супермаркет на березі Ворскли планує збудувати товариство підприємця, наближеного до «Совісті України»

Між Ворсклою та вулицею Сакко компанія підприємця Едуарда Щербака хоче збудувати магазин продовольчих та непродовольчих товарів

На наступній сесії Полтавської міськради депутати розглянуть проект рішення «Про надання згоди на розміщення громадського об’єкту торговельного призначення на земельній ділянці по вул. Сакко, 1». Із таким клопотанням до міськради звернулося ТОВ «Омега плюс 11», яке вже орендує земельну ділянку площею 2957 кв.м. за вказанною адресою.

Рішення буде ґрунтуватися на попередньому рішенні депутатів, які 29 листопада 2016 року затвердили детальний план території кварталу, обмеженого вулицями Миру, Сакко, Громадською та річкою Ворскла. Проект детального плану територій пляжів № 1 та № 2 передбачає будівництво супермаркету, майданчиків для дітей та для гри у волейбол.

Новий матиме торговельне призначення — це буде магазин продовольчих та непродовольчих товарів, площа — 543 кв.м.

«Омега плюс 11» при цьому відшкодує територіальній громаді вартість нежитлової будівлі, де раніше розміщувався ресторан, і яке буде знесено.

Занедбана територія колишнього ресторану біля Ворскли Занедбана територія колишнього ресторану біля Ворскли

Засновником та керівником ТОВ «Омега плюс 11» (зареєстрованому у квітні 2016 року) є Щербак Едуард Ігорович. Товариство профілюється на будівництві житлових і нежитлових будівель.

Нагадаємо, у вересні 2017 році інше підприємство Едуарда Щербака «Реалц» отримало дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення ділянки на вул. Колективній, 4/1 під будівництво багатоквартирного будинку. У планах ще одного підприємства Щербака — «Укркирпич-буд» —  забудова кварталу вул. Європейська-Київське шосе-пров. Керамічний.

Також Едуард Щербак відомий як керівник ПАТ «Полтаваагротранс», кінцевими бенефіціарами якого є колишній депутат «Совісті України» Володимир Хоменко та падчерка міського голови, депутат міськради Ірина Климко. На останніх виборах до Полтавської міськради, як і колишній депутат «Совісті України» Володимир Хоменко, був зареєстрований кандидатом в депутати від Радикальної партії Олега Ляшка, хоча є безпартійним.

Нагадаємо, що у березні 2016 року, під час засідання депутатської комісії, прозвучало, що інвестор будівництва, начебто, із Запоріжжя. Як бачимо, ця інформація не справдилася.

Ян ПРУГЛО, «Полтавщина»