Суд розпочав розгляд справи за позовом СДП про поновлення відклику депутата Луценка

Відбулось перше засідання у судовій тяганині між Соціал-демократичною партією та міською виборчою комісією, щодо неправомірного припинення процедури відкликання депутата Сергія Луценка. Однак, ні відповідач — голова ТВК, ні сам обранець, якого полтавці вирішили позбавити мандата, до суду не з’явилися.

«Хрещений батько «тушок» в полтавській міськраді — голова ТВК Козиренко раптом зліг на лікарняний. Луценко, за прикладом свого нового патрона-мера — до суду теж не з’явився. У Мамая послужний список — 40 пропущених засідань, тож є в кого вчитись. Вони тягнуть час, бо знають, що рішення буде таке ж, як і минулого тижня по зрадникові Денису Поліщуку: СДП доб’ється поновлення процедури відкликання», — розповів голова фракції Соціал-демократичної партії в Полтавській міськраді Олександр Шамота. 

Наступне засідання, заявив головний соціал-демократ міста, призначене на 10:30 30 листопада в Полтавському окружному адміністративному суді. 

Рішення партії про відкликання депутата

Нагадаємо, Полтавська міська виборча комісія безпідставно відмовила 5000 полтавців у відклику депутатів Сергія Луценка та Дениса Поліщука, не перевіривши підписів і не звернувшись до правоохоронних органів. Разом із тим, Полтавська районна ТВК прийняла рішення позбавити мандатів депутатів, які вийшли з СДП Андрія Командірова та Тетяни Кузьменко. 

«ТВК звернулась до партії і з’їзд СДП погодив відкликання за народною ініціативою Командірова та Кузьменко. Наступні будуть Луценко та Поліщук! І вже варто приготуватись Ярославу Мартинюку, який пішов стопами зрадників-тушок», — додав Шамота.

Прес-служба Соціал-демократичної партії (СДП)