Суд призначив рік умовно 17-річному полтавцю, який обікрав поштове відділення у Полтаві

До одного року умовно засудили 17-річного полтавця, який вкрав у матері ключі від поштового відділення у Полтаві та викрав з сейфу трохи більше 1000 грн

Київський райсуд Полтави виніс вирок 17-річному полтавцю, який у березні цього року обікрав поштове відділення у Полтаві. Хлопець повернув гроші, тому суддя Андрій Антонов призначив йому рік умовно. Про це «Полтавщині» стало відомо з реєстру судових справ.

Нагадаємо, подія сталася 13 березня 2017 року в Івонченцях у відділенні № 41 (вул. Михайла Гаврилка (Мате Залки), 74). 17-річний юнак взяв у матері, начальника відділення № 41 Полтавської дирекції «Укрпошти», ключі від відділення та сейфу. О пів на десяту вечора він пробрався на пошту, взяв із сейфу 1152 гривень 43 копійки та зник. Нестачу коштів вранці помітила завідувачка і викликала поліцію.

Відділення Укрпошти на вул. Михайла Гаврилка, 74 | Фото: pl.npu.gov.ua Відділення Укрпошти на вул. Михайла Гаврилка, 74 | Фото: pl.npu.gov.ua

На суді хлопець повністю визнав провину, розкаявся та повідомив, що усе викрадене він повернув. Це підтвердив і представник пошти.

Врахувавши усе вищезазначене суддя Андрій Антонов призначив підсудному 3 роки ув’язнення з випробувальним терміном один рік.

Дарина СИНИЦЬКА, «Полтавщина»