Суд позбавив прав водія «Таврії», який тікаючи від патрульних, застряг у заметі і зник, коли ті його виштовхували

Полтавський суд на півроку позбавив прав водія «Таврії»
Євгена Кажана, який тікаючи від патрульних, застряг у заметі і зник, коли ті його виштовхували

Октябрський райсуд Полтави виніс постанову стосовно водія «Таврії» Євгена Кажана, який у січні втік від полтавських патрульних, коли ті складали на нього протокол. 26 квітня суддя Віталій Микитенко постановив позбавити порушника прав на півроку. Про це «Полтавщині» стало відомо з реєстру судових справ.

Нагадаємо, подія сталася 16 січня цього року у Полтаві. У вечері того дня Євген Кажан, керуючи «Таврією» порушив ПДД і намагався зникнути. Патрульні почали переслідування, під час якого «Таврія» вилетіла у сніговий замет і застрягла.

Полиция оформление, погоня, аварияВідео Дмитра Бурмаки

Коли патрульні почали складати адмінпротокол, з’ясували, що водій не має посвідчення. Він надав паспорт. Під час роботи з порушником поліцейські запропонували переставити машину, бо та заважала руху. Для цього її почали виштовхувати із замету. За кермом в цей час був Кажан. Коли автомобіль звільнили, водій не зупинився, а поїхав далі, щоб зникнути. Патрульні продовжили переслідування.

На вул. Героїв АТО (Красіна), 42 Євген Кажан проїхав знак «В’їзд заборонено». Він виїхав на дорогу з одностороннім рухом, де їхав на зустріч транспорту (від вул. Грушевського в напрямку вул. Федора Матвієнка). Через це водій Ford Fiesta був змушений різко загальмувати та змінити напрямок руху праворуч, тому в’їхав у замет.

Ford Fiesta Ford Fiesta

Саме за останнє порушення Євгена Кажана й притягнули до відповідальності. Він порушив п. 8.4 Правил дорожнього руху (проїзд на заборонений знак). Тому суд на півроку позбавив його права керування транспортними засобами. Також чоловік має сплатити 320 гривень судового збору.

Дарина СИНИЦЬКА, «Полтавщина»