Суд по справі «кривавої арки» вийшов на фінішну пряму

Перегляд відеодоказівПерегляд відеодоказів | Фото: Микола Лисогор

На суді розглянули всі докази по кривавому конфлікту біля арки «Газетного ряду»

Сьогодні в Октябрському районному суді Полтави пройшло чергове судове засідання по справі різанини біля арки «Газетного ряду». Судді Анатолію Савченку показали останні докази по справі. Прокурор Руслан Пічугін показав в суді відео зі слідчого експерименту за участю потерпілого Дмитра Юденка. Він розповів, як його били палицями й вдарили ножем охоронці фірми «Скорпіон-2016».

Також прокурор приніс в опечатаних пакетах речі потерпілого Олександра Коби в яких він був одягнений 5 квітня 2017 року під час конфлікту. На футболці Коби кров і дев’ять дірок, штани також в крові й з трьома отворами. За висновком криміналістів, дірки утворилися внаслідок удару гострого предмету. Ці отвори збігаються із пораненнями, про які заявив Коба.

Прокурор Руслан Пічугін демонструє одяг Анатолія Прядка

Також на трусах і взутті Олександра Коби — є кров. За висновками криміналістів, це кров Коби. Крім того прокурор витяг із пакета куртку Анатолія Прядка, в яку він був одягнутий під час бійні біля «Газетного ряду». На правій кишені й рукаві куртки — сліди крові. За висновками криміналістів — це кров Коби.

Футболка Олександра Коби, в яку він був одягнений 5 квітня 2017 року

Також до матеріалів справи долучили висновки експертів стосовно травм, які отримав Олександр Коба внаслідок 9 ножових поранень та ударів тупими предметами, кулаками та ногами.

Потерпілі Коба і Юденко подали клопотання до суду про проведення судово-медичної експертизи в Харківський НДІ ім. Бокаріуса для визначення розміру моральної шкоди завданої підозрюваними Прядком і Усенком.

Кадри слідчого експерименту Кадри слідчого експерименту

Анатолій Прядко та Євгеній Усенко Анатолій Прядко та Євгеній Усенко

Всі матеріали по справі прокуратура і захисники обвинувачених передали до суду. 23 травня суддя оголосить своє рішення з приводу клопотання. Якщо він задовольнить проведення експертизи, розгляд справи розтягнеться в часі, бо як правило експертизи проводяться довго.

Якщо Анатолій Савченко відхилить клопотання, то незабаром відбудуться судові дебати, після яких суддя прийме рішення.

Нагадаємо, минуло разу під час судового засідання по справі відбулася словесна перепалка між націоналістами та обвинуваченими Прядком та Усенком, яка ледь не дійшла до бійки.

Микола ЛИСОГОР, «Полтавщина»