Суд арештував приміщення перукарні на Половках, яку намагаються захопити рейдери

Перукарня на вулиці Великотирнівській, 39а Перукарня на вулиці Великотирнівській, 39а | Фото Миколи Лисогор

Київський районний суд арештував приміщення перукарні, яким намагається заволодіти адвокат із Києва

Київський районний суд Полтави наклав арешт на майно скандальної перукарні на вулиці Великотирнівській, 39а. Арешт був накладений за клопотанням слідчого обласної поліції після прохання працівників перукарні, бо відтепер приміщення не зможе продати Олег Іванов — власник по документам.

Нагадаємо, що працівники цієї перукарні захищають свою власність від рейдерських посягань. У лютому 2017 року державний реєстратор вніс зміни у держреєстр, якими переписав власність перукарні і право нею розпоряджатися на адвоката Олега Іванова. Після цього Олег Іванов звільнив всіх працівників і від’єднав приміщення від світла. Уже три місяці перукарня не працює. Працівники охороняють приміщення від захоплення, адже вже були спроби Іванова пробратися всередину.

В судах знаходяться три справи стосовно перукарні на Великотирнівській

По-перше, це кримінальне провадження, яку розслідують правоохоронці. Згідно з судовим реєстром, в березні 2017 року директор перукарні — Євгенія Піщанська — звернулася в поліцію із заявою. Поліція розпочала кримінальне провадження за статтею ч.1 ст.358 КК України (підроблення документів). В ньому йдеться про те, що невстановлена особа з початку 2014 року по 21 лютого 2017 року внесла зміни до установчих документів перукарні. Так, змінено назву підприємства, склад засновників, а установчу угоду підприємства замінено на меморандум. Також виведено із складу засновників підприємства Євгенію Піщанську та одночасно включено Олега Іванова, який отримав частку в статутному фонді у розмірі 72,15% та набув статусу єдиного учасника.

Окремо працівники перукарні подали позов до Полтавського окружного адміністративного суду, щоби скасувати дії реєстратора. Також зустрічний позов подав Олег Іванов в Київський районний суд із скаргою на те, що його не допускають в приміщення, власником якого він є.

Микола ЛИСОГОР, «Полтавщина»