«Сучасний дім» вдруге пообіцяв добудувати 5-ярусну парковку на Леваді в обмін на дозвіл звести поряд багатоповерхівку

Недобудована парковка на проспекті Миру у Полтаві Недобудована парковка на проспекті Миру у Полтаві | Фото: poltava.to

Будівельна компанія ТОВ «Сучасний дім» пообіцяла добудувати 5-ярусну парковку в мікрорайоні Левада до весни 2018 року в обмін на дозвіл збудувати поряд багатоповерхівку

Вчора відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань містобудування та архітектури. Серед інших питань, члени комісії розглянули питання про надання згоди на розміщення багатоквартирного будинку та виділення земельної ділянки під нього на проспекті Миру, 32.

Проблема цього питання полягає в наступному. Дозвіл на будівництво в цьому місті хоче отримати будівельна компанія ТОВ «Сучасний дім», яка вже майже 10 років будує 5-ярусну паркову за адресою Миру, 28. Будівництво парковки зупинилося, через те що забудовник порахував, що її будівництво не вигідне. Хоча саме в мікрорайоні Левада є нагальна проблема з парковкою автомобілів, але там мало знайдеться власників авто, які готові заплатити більше 100 тис. грн за паркомісце.

В 2016 році забудовник пообіцяв добудувати стоянку до середини 2017 року, якщо влада виділить йому ділянку між будинками за адресою Бідного, 16 і Головка, 15 для будівництва нового будинку. Будинок там уже будується, а ось парковка стоїть на місці.

На цей раз забудовник також пообіцяв добудувати парковку, тапер до середини 2018 року. Він зробить це, якщо йому дадуть дозвіл на вище зазначене будівництво. Слід зазначити, що в цьому районі знаходиться цілий комплекс з декількох багатоповерхівок, які збудував «Сучасний дім».

Депутати комісії розділили порівну голоси «за» і «проти» дати дозвіл «Сучасному дому» на будівництво. Остаточно доля цього питання вирішиться на сесії міськради 15 вересня.

Нагадаємо, що депутатська комісія розглядала питання про перенесення автостоянки адресою проспект Миру, 18в до Прирічкового парку, бо на її території отримав дозвіл будувати будинок «Полтавтрансбуд».

Микола ЛИСОГОР, «Полтавщина»