Сучасне обстеження в гастроентерології та ендоскопії тепер в Полтаві

Неправильний спосіб життя, зловживання фаст-фудом, стреси — все це не кращим чином позначається на здоров’ї шлунково-кишкового тракту. На жаль, гастроентерологічні захворювання впливають і на стан інших органів і систем: нездорова шкіра, ламкі нігті, тьмяне волосся, поганий настрій — часті супутники гастриту або виразки. Кожна людина, починаючи з самого раннього віку, час від часу потребує консультації гастроентеролога. Сьогодні в Полтаві знайти хорошого лікаря-гастроентеролога або ендоскопіста — не проблема, бо в «ОН Клінік Полтава» почали роботу нові відділення гастроентерології та ендоскопії. Тепер гості та мешканці Полтави зможуть отримати не тільки індивідуальне сучасне обстеження травної системи, кишківника, а й лікування характерних для цих органів захворювань.

Під керівництвом досвідченого лікаря ви зможете позбутися:

  • гастритів, колітів, ентеритів;
  • гепатитів;
  • дуоденітів;
  • хронічного панкреатиту;
  • дискінезії жовчних шляхів
  • жовчнокам’яної хвороби (ЖКХ).

Відділення гастроентерології оснащене сучасним діагностичним обладнанням для правильного встановлення діагнозу. Консультації та лікування проводиться під пильним контролем кваліфікованих лікарів.

Обстеження гастроентеролога включає:

  • огляд пацієнта;
  • призначення додаткових діагностичних процедур при необхідності;
  • встановлення точного діагнозу і визначення оптимального курсу лікування.

У відділені ендоскопії кожен пацієнт зможе пройти колоноскопію або гастроскопію за призначенням лікаря. В медичному центрі «ОН Клінік Полтава» найкраще оснащення в місті — ендоскопічна стійка, сучасна тонка трубка для проведення обстеження, яка мінімізує дискомфорт. Знеболювання за вибором пацієнта — місцеве або загальна анестезія.

Доступність прийому для полтавчан — ще одна перевага нових відділень

Вартість прийому гастроентеролога складає всього 200 гривень, гастроскопія — 300 гривень, колоноскопія — 350. Це дуже демократичні ціни, особливо якщо враховувати клас медичного обладнання, а також професіоналізм фахівців з багаторічним досвідом роботи.

Обов’язкова умова успішного лікування — детальне вивчення історії хвороби пацієнта, а вже потім проводиться первинний огляд, а на підставі отриманих результатів аналізів лікар підбирає безопераційну програму одужання захворювань шлунково-кишкового тракту, хвороб печінки або кишківника.

У відділенні гастроентерології медичного центру «ОН Клінік Полтава» лікарі призначають препарати, які не провокують появу ускладнень і побічних ефектів для організму в цілому. При виконанні всіх рекомендацій фахівця курс лікування пройде швидко і дієво. Ви зможете повернутися до нормального життя і забути про докучливі симптоми хвороби.

В медичному центрі «ОН Клінік Полтава» вже відкрито запис до лікарів на березень, що дозволить вам заздалегідь спланувати свій візит в зручний час.

Не потрібно зволікати, записуйтесь до відділення гастроентерології та ендоскопії в медичний центр «ОН Клінік Полтава» за телефоном або за допомогою форми зворотного зв’язку (натисніть тут) вже сьогодні!

Андрій ПЕТРОВ