Студенти та випускники Полтавського педуніверситету відкрили унікальну виставку

У Полтавському музеї Панаса Мирного відкрили патріотичну виставку “Україно, ти – моя родина, ти моя єдина, матінко земля”.

Експозиція у жанрі декоративно-прикладного мистецтва, тут представлені роботи студентів і випускників психолого-педагогічного факультету ПНПУ ім. В. Г. Короленка, а організували її з нагоди 40-річного ювілею створення факультету.

Всі творчі роботи – це практичні частини дипломних, бакалаврських і магістерських робіт випускників. Вони виконані за всіма канонами народного мистецтва з типовими рисами майстрів саме Полтавського краю.

Студенти продемонстрували свою вправність у килимарстві, гончарстві, вишивці, писанкарстві та лялькарстві. Також тут представлені роботи у жанрі декоративного розпису – петриківського і полтавського.

За словами викладачів, студентів виховують виключно на здобутках Полтавщини. А народна творчість серед молоді набуває популярності. На виставці присутні роботи Людмили Бабенко, переможниці всеукраїнського конкурсу методичних рекомендацій щодо вивчення у загальноосвітніх школах саме народних творів, лялькарства. Деякі жанри, як, наприклад, розпис на склі, майстри відроджують і перевідкривають їх для глядача заново. Виставка триватиме до 14 жовтня.