Студентів ПУЕТ навчали креативному підприємництву

«Неймовірно цікаві лекції та найкращі тренери, які поки що були в моєму житті. Крута команда, з якою робота та спілкування були в насолоду. Розмови за чашкою чаю та смачними десертами, обговорення пригод. Ночі без сна, ігри, навчання на власних бажаннях та помилках. Створення власної бізнес-моделі та пошуки інвестицій. Нічні прогулянки оздоровчим центром, перегляди та обговорення цікавих тематичних фільмів та інтерв’ю. Пошук себе, смачні тренінги, шалені емоції. Це«Креативне підприємництво». Це – ПУЕТ!» – написала Анна Ульхова, студентка-маркетолог.

Програмою роботи табору було передбачено, що в перший день учасники визначали свій рівень креативності та стиль мислення, отримували практичні поради, як розвинути особисті творчі здібності. Завданням першого дня було згенерувати власну бізнес-ідею, а для натхнення ввечері був організований перегляд фільму про креативне підприємництво.

Другий день був повністю присвячений втіленню бізнес-ідеї. Зокрема, учасники дізналися, як вибудувати вдалу бізнес-модель, застосувати креативні методи продажу, об’єднати команду для втілення проєкту, зареєструвати бізнес та знайти фінансування. Студенти мали змогу на практиці закріпити отримані навички у формі ділових ігор. Завданням другого дня було перетворити власну ідею на бізнес-проєкт та за ніч зробити його презентацію у формі відеопітча.

На третій день учасники презентували власні бізнес-ідеї. Оригінальність ідей студентів вразила тренерів. Ідеї охопили широкий вибір сфер діяльності. За результатами оцінювання були визначені переможці конкурсу. Отже, І місце здобула Катерина Говтвяниця, ІІ місце – Володимир Мих, ІІІ місце – Шалун Катерина.

Як зазначає деканеса факультету товарознавства, торгівлі та маркетингу Аліна Ткаченко:«Мене дуже втішає те, яка у нас молодь. Вона енергійна, спрагла, креативна. Ми й не очікували такий шквал мегакрутих проєктів! Дякую всім тим, хто три дні поспіль штурмував основи менеджменту, маркетингу, підприємництва; хто спочатку чекав першого обіду, потім скаржився на короткий сон першого ранку, а ввечорі цього ж дня до першої ночі дивився фільми про креатив у бізнесі; хто зранку третього дня із червоними очима готував захопливі та цікаві відеопітчі! Усі ви – шалено драйвові та мегакруті! Ви саме ті, хто вміє мріяти, та ті, хто втілює свої мрії у реальність!».

Самі учасники висловлюють щиру подяку всім причепним до цієї події: тим, хто надихав та підтримував – Олексію Нестулі та колективу університету, хто писав проєкт та його втілює – Олександру Устьяну, Аліні Ткаченко, Інні Пахомовій. Особлива подяка тим, хто навчав та тренерував – професорці, завідувачці кафедри менеджменту Людмилі Шимановскій-Діанич, доценту кафедри кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Ігореві Юрку, доцентці кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Вікторії Лісіці та доцентці кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Олені Михайленко.

На цьому сам проєкт Creative Spark триває й попереду багато цінних, корисних та приємних подій.

Читайте також: Магістри ПУЕТ – легкий та впевнений крок у життя