Стало відомо, про що полтавці просили мера Мамая

Тільки дві з п’яти поданих мешканцями Полтави електронних петицій набрали необхідну для розгляду кількість голосів.

Полтавці не надто активно використовують інструмент електронних петицій для впливу на місцеву владу. Влітку 2017 року їх було подано лише п’ять, і тільки дві з них набрали необхідну кількість голосів для подальшого розгляду мерією. Але, як не дивно, полтавська влада відреагувала на всі питання, порушені в петиціях літнього періоду.

1. Про облаштування в Полтаві Меморіалу пам’яті Кузьми Скрябіна

У Полтаві мешкає дуже багато шанувальників творчості українського співака Андрій Кузьменка – Кузьми Скрябіна, який трагічно загинув 2 лютого 2015 року в автокатастрофі на Дніпропетровщині. Вони регулярно влаштовують пам’ятні заходи і хочуть облаштувати у місті меморіал артисту. При цьому вони погоджуються побудувати його власним коштом, а від влади просять тільки виділити ділянку та надати дозвіл на встановлення.

“Громада Полтави звертається до Вас з проханням розглянути питання про дозвіл на встановлення та визначення місця розташування меморіалу пам’яті видатного українця, щирого патріота нашої країни, талановитого співака та багатогранної людини Кузьми Скрябіна (Андрія Кузьменка). Меморіал буде виготовлено коштами волонтерів, прихильників та однодумців”, – таку петицію на сайті Полтавської мерії розмістила Олена Матієнко 13 травня 2017 року.

Вона швидко набрала необхідних 250 голосів. Міськрада на запит досить швидко відреагувала і напередодні чергової сесії 15 вересня депутати, серед яких виявилося теж немало шанувальників таланту Скрябіна, розглянули петицію та доручили профільним управлінням міськвиконкому визначитися з можливим місцем встановлення меморіалу та подати проект на розгляд наступної сесії.

2. Про ремонт дороги по вулиць Глібова, Дорошенка і Харчовиків

В перший день літа на сайті з’явилася петиція про ремонт доріг на полтавськх вулицях, які вже не один рік перебувають у занедбаному стані. Цими вулицями пролягає маршрут для великовантажних автівок, які прямують від автотраси “Харків – Київ” в напрямку Гадяча. Тому дороги на вказаних вулицях інтенсивно руйнуються і потребують термінового ремонту.