Стало відомо місце виступу легендарного гурту “Океан Ельзи” у Полтаві

Океан Ельзи” визначились з місцем проведення свого безкоштовного концерту у Полтаві. Про це на сторінці у“Фейсбуці”повідомили організатори заходу, пишеDepo.Полтава.

Концерт відбудеться 15 вересня на відкритій площі біля ТРЦ “Екватор”, що на вул. Ковпака, 26. На думку організаторів, це місце зможе вмістити найбільшу кількість людей. Відвідати концерт зможуть всі бажаючі, початок – о 19:00.

Нагадаємо, 7 червня, концерт у Полтаві розпочався з майже годинною затримкою, і на першій же пісні стало зрозуміло, що з голосом Святослава Вакарчука щось не так. А вже посередині виконання він закашлявся і пішов зі сцени. Музиканти ще деякий час продовжували грати інструментальні композиції, а потім знову вийшов Вакарчук та попросив глядачів зачекати 10-15 хвилин, поки відновиться його голос.

Пізніше Вакарчук акцентував, що зірваний голос поєднав його з шанувальниками, і цього концерту він ніколи не забуде.Тому гурт вирішив провестибезкоштовний концерт вдячності для полтавців. Спочатку його запланували провести 16 вересня,але Святослав Вакарчук змінив дату на день раніше.