Стало відомо ім’я нового заступника голови Полтавської ОДА, яка відповідатиме за гуманітарну сферу

Вже публічна, але поки що не офіційна заступник губернатора у майбутньому відповідатиме за гуманітарну сферу

На сьогоднішній щотижневій апаратній нараді у Полтавській облдержадміністрації губернатор Олег Синєгубов одиноко головував у президії. Звичні заступники голови ПОДА вже не беруть участі у цих засіданнях після неформального «прощання».

Із нового — жіноче обличчя поруч із представленим 18 листопада радником голови Полтавської ОДА Дмитром Луніним. Це Катерина Рижеченко.

Олег Синєгубов не представив її в жодному статусі, однак відомо, що це його майбутній заступник. Катерина Рижеченко опікуватиметься гуманітарним блоком проблем.

Із публічних джерел відомо, що ФОП Рижеченко Катерина Сергіївна, із київською реєстрацією, досліджує кон’юнктуру ринку та виявляє громадську думку.

Також людина з ім’ям Катерина Рижеченко була головою двох київських підприємств: ТОВ «Спецмедіаторг» (рекламним агентством) та ТОВ «Меркурій-11» (оренда та експлуатація нерухомого майна).

Після проведеної наради Олег Синєгубов підтвердив, що кандидатури його нових заступників проходять етап погодження. Також він проанонсував звільнення поки не названих керівників департаментів.

Ян ПРУГЛО, «Полтавщина»