Стало відомо, чим займатиметься Вакарчук після останнього перед відпусткою концерту у Полтаві

Останній цьогорічний концерт “Океан Ельзи” відіграють у Полтаві 15 вересня, до того ж безкоштовний. Таке рішення музиканти прийняли після невдалого концерту в обласному центрі Полтавщини 7 червня.

Днями стало відомо, що після полтавського концерту гурт надовго йде зі сцени- у річну відпустку після півторарчного “Світового туру” на підтримку альбому “Без меж”. Відтак наступний концерт “океанів” пролунає вже у День незалежності на НСК “Олімпійському” у 2018 році.

На нещодавній прес-сконференції лідер гурту Святослав Вакарчук пояснив про рішення піти у тривалу відпустку. Чим займатимуться – секретів не розкриває. Проте з часом має з’явитись новий альбом “океанів”.

“Беремо концертну паузу на рік. Трошки віддихаємось після наших турів,потім подумаємо. Пісень багато нових, зрозуміло, що за певний час новий альбом «Океану Ельзи» планується, в цьому я можу вас запевнити. Про свої окремі творчі плани я ще поки не думав, хочу справді ні про що не думати з точки зору творчості, трошки зосередитись на своєму внутрішньому світі і на тій допомозі країні, яку я зможу зробити найближчим часом”, – говорить Вакарчук. Про це йдеться на офіційномусайтігурту.