Стало відоме ім’я полтавського поліцейського, який попався на $6000 хабара

Полтавський поліцейський сектору превенції, який попався на $6000 хабара, був звільнений і тепер намагається поновитися на посаді

Колишній дільничний офіцер поліції сектору превенції Полтавського ВП ГУНП в Полтавській області, старший лейтенант поліції Андрій Вовченко намагається відновитися на посаді. Його звільнили у якості дисциплінарного стягнення 7 квітня цього року. Таке рішення керівництво прийняло, бо чоловіка підозрюють у хабарництві. Про це «Полтавщині» стало відомо з реєстру судових справ та офіційного сайту суду.

Нагадаємо, Андрія Вовченка затримали 14 березня під час отримання $6000 хабара у його службовому кабінеті по вул. Сковороди, 2б. За цю суму він обіцяв закрити кримінальне провадження щодо фальсифікації документів. За тиждень чоловіка відсторонили від посади на 2 місяці, а ще за тиждень — звільнили зі служби у Нацполіції.

Паралельно суд наклав арешт на нерухоме майно підозрюваного: квартири у будинках по вул. Степана Кондратенка, 17 та вул. Сковороди, 2а — сусіднього із місцем роботи екс-поліцейського. Квартира у ньому належить Вовченку на 1/4.

28 квітня екс-поліцейський звернувся з позовом до Полтавського окружного адмінсуду. У заяві він просить:

  • скасувати наказ про дисциплінарне стягнення — звільнення зі служби;
  • скасувати наказ про звільнення;
  • поновити на посаді;
  • повернути кошти за місяць вимушеного прогулу.

Перше судове засідання за цим позовом відбулося 15 травня. Друге заплановане на сьогодні — о 15:30.

Нагадаємо, іншому затриманому за підозрою у хабарництві поліцейському вдалося поновитися після звільнення. Оперуповноважений відділення поліції № 1 Полтавського відділу поліції області Євгеній Космач був звільнений у результаті службового розслідування. Він подав позов до окружного суду і виграв справу. Підозрюваний у хабарництві повернувся до лав поліції і отримав компенсацію за 3 місяці вимушеного прогулу.

Дарина СИНИЦЬКА, «Полтавщина»