«Справедливість» вимагає публічних пояснень від обласної «СДП» щодо підтримки Жабо нардепом Капліним

В облраді фракція «СДП» постійно голосує за звільнення Тетяни Жабо, а лідер партії використовує її у якості жертви в конфлікті із Іллею Кивою

Два дні тому на телеканалі Льовочкіна «Інтер» вийшов телесюжет стосовно колишнього радника Міністра внутрішніх справ Іллі Ківи. Відразу хочу зауважити, що я не є прихильником Ківи, але я все ж таки хочу привернути увагу полтавців до цього телесюжету і до того, хто в ньому знявся.

Каплін ладен одружитися на корупціонерші Жабо, аби перемогти Ківу

Полтавцям вже давно відомо, що собою являє народний депутат Сергій Каплін. Мабуть вже кожен знає про його тотальний популізм. Але цього разу він перевершив сам себе, коли у відеосюжеті знявся разом із відомою на всю Україну корупціонершою — Т.М. Жабо, яка роками здирала кошти з інвалідів за оформлення групи інвалідності. Мало того, Каплін на всю Україну розповідав, що Жабо — бідолашна жінка, яка стала жертвою через оприлюднення нею діагнозу стосовно Ківи, а не через її багатолітню корупційну діяльність.

Мене не так хвилює присутність чи відсутність у когось діагнозів. Мене більше всього хвилює те, на що здатний Каплін задля політичної боротьби. З того часу, як ця людина стала нардепом, не було виконано жодної обіцянки виборцям. І зараз він, на додачу, готовий на всю країну відбілювати їм’ я Жабо через конфлікт із Ківою. Для мене також є незрозумілим той факт, чому фракція СДП в Полтавській обласній раді голосувала тричі за її звільнення, коли їх лідер вважає що її незаконно звільнили? Можливо у них зовсім інша думка стосовно Жабо?

Полтавська обласна парторганізація «Справедливість» негайно вимагає пояснень від голови фракції «СДП» в Полтавській облраді Валерія Прядка, який, до того ж, ще й очолює обласний осередок СДП, стосовно вчинку їх лідера — Капліна. У випадку, коли такі пояснення не будуть надані публічно, ми будемо вважати це мовчазною підтримкою Капліна в таких його діях. А отже усі полтавці будуть мати можливість вчергове впевнитись у відсутності постійної чіткої позиції СДП стосовно боротьби проти корупції та її подолання.

Євгеній МАРТОСЕНКО, голова Полтавської обласної парторганізації Громадсько-політичного руху Валентина Наливайченка «Справедливість»