Спортивно-масові заходи «Спортивна зима»

12 та 13 лютого гірськолижна база відпочинку «Сорочин яр» та організація «Спорт для всіх», за підтримки ГО «Громадське об’єднання Полтава», провели спортивно-масові заходи «Спортивна зима». На протязі двох днів, діти з трьох шкіл-інтернатів мали змогу оволодіти базовими навичками катання на гірських лижах і сноубордах, відпочити катаючись на тюбінгах та прийняти участь у спортивних естафетах.
Інструктори Полтавського обласного центру ФЗН «Спорт для всіх» та активісти ГО «Громадського об’єднання Полтава» розповіли дітям про зимові види спорту, техніку безпеки при користуванні спортивним інвентарем та навчили їх основам лижної майстерності.
Гірськолижна база відпочинку «Сорочин яр» люб’язно надала інвентар та змогу насолодитись чудовою погодою, снігом та мальовничими краєвидами.
Зрештою, в битві лижників та сноубордистів перемогли тюбінги – наприкінці заходу на них каталися усі без винятку, окрім хіба що водія автобуса, і навіть пройшли міні змагання з найоригінальнішого спуску на тюбінгах.
Незважаючи на досить сиру погоду та невеликий вітер, вихованці інтернату були задоволені відвідинами гірськолижного комплексу та в інтерв’ю обласному телебаченню пообіцяли обов’язково навчитись кататись на лижах коли виростуть.