Спортсмени з інвалідністю отримуватимуть стипендії голови Полтавської ОДА

Для підтримки перспективних спортсменів області, призначатимуть стипендії голови Полтавської ОДА. Розмір таких виплат становитиме дві мінімальні заробітні плати. Про це, під час сьогоднішньої апаратної наради, повідомив в.о. начальника Управління у справах сім’ї, молоді та спорту ОДА Михайло Габор.

На здобуття стипендій можуть подаватися: кандидатури провідних та перспективних спортсменів області, які включені до списку спортсменів-кандидатів до олімпійської збірної команди України та списків збірних команд України з олімпійських видів спорту на кожний рік; кандидатури провідних та перспективних спортсменів області, які включені до списку спортсменів-кандидатів до Паралімпійської і Дефлімпійської збірної команди України та списків збірних команд України з видів спорту інвалідів на кожний рік.

Відповідне подання кандидатів на здобуття стипендій здійснюватиме колегія Управління у справах сім’ї, молоді та спорту ОДА. Виплати стипендії призначатимуть розпорядженням голови ОДА після розгляду питання на засіданні колегії.

Апаратна нарада Апаратна нарада

Наразі такі стипендії отримують 20 кращих спортсменів області, включених до списків збірних команд України з олімпійських видів спорту. На даний час з обласного бюджету виділені кошти на виплату ще 5 стипендій голови ОДА для спортсменів з інвалідністю.

— На засіданні колегії Управління розглянули та підтримали клопотання колегії Полтавського регіонального центру «Інваспорт» щодо призначення виплати стипендій голови ОДА спортсменам з інвалідністю, а саме: майстру спорту України з плавання Анастасії Завалій, майстру спорту України міжнародного класу з карате Інні Мажарі, майстру спорту України міжнародного класу з карате Олександру Махно, майстру спорту України міжнародного класу з футболу Олександрові Верещаці та майстру спорту України міжнародного класу з футболу Родіону Причині, — говорить Михайло Габор.

Андрій Пісоцький Андрій Пісоцький

Перший заступник голови Полтавської ОДА Андрій Пісоцький наголосив, що пишається здобутками спортсменів, а така фінансова підтримка стимулюватиме їх до нових звершень.

— Ми усі пишаємося нашими спортсменами і, я вважаю, що така невелика підтримка допоможе їм розвиватися, і радувати нас виступами та новими перемогами, — підсумував Андрій Пісоцький.

Прес-служба Полтавської ОДА