«Спортінг» на останніх хвилинах вирвав перемогу у «Ворскли»

Полтавці зупинилися за крок до першої перемоги у Лізі Європи

Сьогодні у Полтаві на стадіоні «Ворскла» ім. О. Бутовського полтавська «Ворскла» зіграла перший домашній матч у Лізі Європи 2018/2019. Першим «європейським» опонентом «Ворскли», кий приїхав до Полтави став лісабонський «Спортінг». Перед матчем Жозе Пезейру не дорахувався кількох важливих гравців, зокрема до Полтави не поїхав травмований бомбардир португальців Бас Дост. Проте у португальців і без того є кому грати. Зокрема на передматчевій прес-конференції тренер заявив, що на поле точно вийде найзірковіший гравець команди прямо зараз — Нані.

У «Ворскли» теж були кадрові проблеми. До травмованих Олександра Сижова і Дениса Васіна додався Олександр Кобахідзе, і було цікаво ким Василь Сачко закриє позицію фправого атакувального захисника. У матчі проти «Десни! на цій позиції зіграв номінальний центральний нападник Михайло Сергійчук. Михайло фактурний футболіст, більше орієнтований на боротьбу. Тому роль спринтера на правому фланзі у матчі з «Десною» виконував Ігор Пердута.

«Спортінг» приїхав до Полтави у статусі фаворита, але щонайменше 10 тис чоловік на трибунах, були покликані зробити так, щоб португальці їхали з Полтави на щиті. «Порядок проти класу, майстерність проти характеру — саме таке протистояння обіцяла афіша «Ворскла» — «Спортінг».

«Ворскла» — «Спортінг» 1:2

«Ворскла»: Шуст, Артур, Даллку, Чеснаков, Пердута, Скляр, Шарпар, Ребенок, Кравченко (Габелок, 82), Кулач (Сергійчук, 61), Коломоєць

Головний тренер: Василь Сачко.

«Спортінг»: Салін, Бруно Гаспар, Коатес, Пінту, Джеферсон, Петровіч (Кабрал, 69), Бруну Фернандеш, Акунья, Нані, Діабі (Рафінья, 69). Мане (Монтеро, 57).

Головний тренер: Жозе Пезейру.

Голи: Кулач (10) — Монтера (90), Кабрал (90+3)

Звіт про матч та відео голів дивіться на «Полтавщині Спорт»