Спільними зусиллями депутатів та мешканців у Авіамістечку оновили дитячий майданчик

У Полтаві з 13 березня триває двомісячник чистоти та благоустрою. Окрім працівників комунальних служб, до роботи долучаються колективи підприємств, установ, навчальних закладів, громадські організації, депутати.

10 квітня представники команди депутата міськради Андрія Матковського, спільно з мешканцями мікрорайону «Авіамістечко», оновили місцевий дитячий майданчик. Його встановили ще 2008-го року, за каденції попереднього міського голови. Активісти пофарбували гойдалки, гірки, лавочки.

Депутат Полтавської міськради Майя Матвєєва переконана — облаштовані, охайні й безпечні дитячі майданчики мають бути в усіх мікрорайонах:

— На майданчиках для ігор діти розвиваються фізично, спілкуються між собою, знаходять нових друзів. Дітки нашого мікрорайону будуть задоволені своєю оновленою ігровою територією.

Мешканці мікрорайону активно долучилися до суботника Мешканці мікрорайону активно долучилися до суботника

Раніше, пригадують молоді мами, на цьому місці була пустка й завжди засмічена галявина. Не було де гуляти з дітьми. Люди намагалися навести порядок власними силами, але, за їхніми словами, нічого не виходило.

— Тут, звичайно, був жах, — говорить жителька мікрорайону Юлія Явір. — Дякуємо депутатам за те, що тепер у нас один з найкращих дитячих майданчиків й ошатна, упорядкована прилегла територія.

Жителька мікрорайону Юлія Явір Жителька мікрорайону Юлія Явір

Мешканці Авіамістечка з готовністю щороку долучаються до оновлення майданчика й підтримки чистоти на ньому. На думку Андрія Матковського, лише спільними зусиллями громада спроможна підтримувати в місті порядок:

— Всі ми хочемо жити в чистоті. Але самі комунальні служби в кожному дворі, під’їзді, на дитячому майданчику навести порядок не зможуть, тож полтавці також повинні долучатися. Я пам’ятаю, як в Авіамістечку ми першими відкривали дитячий майданчик, а зараз в місті їх близько 200. З часом їхні конструкції потребують оновлення, тож, крок за кроком, ми відремонтуємо всі.

Андрій Матковський під час толоки в Авіамістечку Андрій Матковський під час толоки в Авіамістечку

Депутати Полтавської міської ради Олександр Глазов та Майя Матвєєва Депутати Полтавської міської ради Олександр Глазов та Майя Матвєєва

Людмила Прокоп’єва мешкає в Авіамістечку все життя. Вона згадала, як 2008 року в мікрорайоні з’явився цей парк з дитячим майданчиком, а також дитяча поліклініка:

— По-доброму заздрю молодим мамам, бо в мікрорайоні тепер є медична установа. Коли ми виховували своїх дітей, то зверталися в поліклініку на Халтуріна, де завжди були великі черги. І дістатися туди було незручно.

Мешканка мікрорайону Людмила Прокоп'єва Мешканка мікрорайону Людмила Прокоп’єва

Депутати ретельно слідкують, щоб полтавські діти отримували якісні послуги в комфортних умовах, а також дбають про утримання будівлі поліклініки.

— Я знаю, що в цій будівлі ще залишилися невирішені проблеми з входом, — говорить депутат міськради. — На останній сесії ми виділили на це кошти, тож за кілька місяців зробимо реконструкцію.

За матеріалами прес-служби Полтавської міської ради