Спалахи телекамер та подарунки від мера Полтави: шлюб у День закоханих. ФОТО, ВІДЕО

Крім того, 8 пар, які сьогодні одружуються, скористалися послугою «Шлюб за добу».

– Загалом, на Полтавщині з початки дії цієї ініціативи, нею скористалися 356 пар. З них 38 пар уклали шлюб в перший місяць року. І хочеться констатувати, що з цих 356 пар, які одружилися «за добу» відсутнє розлучення, – додав посадовець.

Нагадаємо,що сьогодні, 14 лютого, з 8.00 і до опівночі всі бажаючі можуть подати заяви на укладення шлюбу до Шевченківського районного у місті Полтаві та Кременчуцького міського відділів ДРАЦС. А приємним подарунком для майбутніх молодят стане безкоштовна церемонія заручин.

Начальник Шевченківського відділу ДРАЦС, де власне і відбувалася урочиста церемонія укладання шлюбу Насті і Дмитра, Любов Висоцька розповіла, що до сьогоднішнього готувалися дуже ретельно:

– Сьогодні робочий день розпочався о восьмій годині ранку і ми вже встигли зареєструвати 12 пар. До кінця дня плануємо одружити 40 пар. З них 10 пар обрали урочисту церемонію. В рамках пілотного проекту «Шлюб за добу» – 7 пар. Минулого ж року, кількість пар, які вирішили побратися в День закоханих була значно меншою. Здається, було лише 6 таких пар.

Знаково, що на Полтавщині сьогодні одружуються різні за віком пари. Наймолодшим – 21 рік, а найстаршим – 49 років нареченій, жениху – 64.