Соціалістична партія висуває законні вимоги до харківських підрядників

Соціалістична партія продовжує блокувати «Будгарант−7», який веде діяльність на асфальтобетонному заводі

— Вимагаємо від міської влади та правоохоронних органів провести прес-конференцію та оприлюднити інформацію: як проходить розслідування щодо десятків кримінальних проваджень, які проходять по розкраданню сотень мільйонів гривень на полтавських дорогах, — говорить голова Полтавського обласного осередку СПУ Сергій Чередніченко.

Соціалісти вимагають:

  1. Харківські підрядники повинні відремонтувати вулиці, які стоять розвалені після їх «ремонтів»!
  2. Керівництво «Будгарант-7» та «МБЦ» повинні оприлюднити Договори та Акти виконаних робіт між ними та УЖКГ за період з 2015 року по цей час.
  3. Міська влада повинна залучити до технічного нагляду за ремонтами доріг спеціалізоване, незалежне підприємство разом з громадськістю. Кожну вулицю в місті треба здавати комісійно і прозоро, а вже потім міський бюджет буде платити за виконання робіт.

Поки ці пункти не будуть виконані, Полтавські соціалісти будуть блокувати харківських злодіїв! Полтавці проти того, щоб сотні мільйонів бюджетних коштів розкрадалися через неякісні ремонти. Тим часом після «ремонтів» харківських підрядників полтавські дороги вже через рік потрібно знову ремонтувати.

Прес-служба Полтавського осередку СПУ