Соціал-демократи у всіх місцевих радах вимагають від влади скасувати ганебне рішення про абонплату за користування газом

Юрій Синяк підписує звернення щодо проекту рішення ПМР Юрій Синяк підписує звернення щодо проекту рішення ПМР

Представники Соціал-демократичної партії (СДП) у Полтавській облраді та міськраді подали проекти рішення про звернення до парламентарів, Президента, Прем’єр-міністра та Голови НКРЕКП з вимогою скасувати абонплату за приєднання до газорозподільчої мережі.

Минулого тижня українців сколихнула резонансна новина, що через уведення додаткової абонплати за приєднання до газорозподільчої мережі, незабаром може зрости ціна за природній газ, що означає підвищення й без того непомірної вартості комунальних послуг. Соціал-демократи Полтави та області переконані, що чергове здорожчання неприпустиме.

Голова фракції СДП в облраді Валерій Прядко зареєстрував проект рішення зі зверненням депутатів до Президента, Верховної Ради, Прем’єра та Голови НКРЕКП з вимогою негайно переглянути рішення щодо впровадження додаткової абонплати та скасувати здирницьку графу в платіжках.

— Чиновники та олігархи вигадали черговий спосіб обікрасти народ. Зубожілі вкрай люди не потягнуть ще однієї надбавки до комуналки. В тарифі на газ і без того закладено ПДВ, транспортування, втрати і навіть індивідуальні лічильники газу, які облгази уперто не хочуть ставити. Сергій Каплін понад рік тому подав до ВР законопроект про справедливу ціну на газ, за яким газ для українців має коштувати втричі менше. Натомість вони навпаки нараховують ще одну міфічну статтю витрат. Ми не дозволимо чергового тарифного геноциду і закликаємо колег-депутатів із всіх фракцій підтримати право українців платити справедливу ціну на газ без вигаданих націнок, надбавок та доплат, — заявив Валерій Прядко.

Аналогічний проект рішення Полтавської міськради зареєстрував депутат СДП Юрій Синяк та партійці в інших радах різних рівнів. Соціал-демократи сподіваються, що на найближчих сесіях звернення буде ухвалене більшістю голосів, не ділячи депкорпус на владу і опозицію.

Прес-служба Соціал-демократичної партії (СДП)