Соціал-демократи продовжують захищати людей, що стали жертвами війни між «ЖЕО №2» та «Полтавгазом»

Три тижні без газу. Мешканці будинку по вул. Докучаєва, 3 справно сплачують рахунки своєму ЖЕКу та Полтавгазу. Попри це комунальники не можуть вирішити свої спори, а люди в цей час не мають змоги навіть зварити супу. Пенсіонери, сім’ї та матері з дітьми вимушені майже місяць харчуватись сухпайком через протистояння двох комунальних підприємств.

Депутати від Соціал-демократичної партії (СДП) вже котрий місяць поспіль намагаються відстояти право мешканців кількох полтавських багатоквартирників на своєчасне надання газопостачання. Утім, через незгасний спір між ЖЕО-2 та Полтавгазом полтавці постійно залишаються без газу. Комунальники регулярно отримують від людей гроші, але не можуть вирішити кому належать труби. Через протистояння двох структур страждають прості полтавці.

— Ці комунальні війни між ЖЕО-2 та Полтавгазом уже набридли всьому місту. Ми всім депутатським корпусом на всіх рівнях включилися в цю проблему — чиновники не хочуть реагувати. Тим часом люди не можуть навіть приготувати їжу, чи банально попити чаю, — говорить депутат Полтавської міської ради Юрій Синяк. — Ми неодноразово зверталися до обох комунальних підприємств — нас посилають від Понтія до Пілата. Бюрократія та відписки знищують елементарне право людей на існування та послуги, за які вони отримують рахунки, сплачують їх, але не отримають.

Разом із мешканцями будинку по вул. Докучаєва, 3, які вже без кількох днів місяць сидять без газу депутати соціал-демократи Юрій Синяк та Дмитро Грузда оббивають пороги чиновницьких кабінетів. Утім, там і надалі продовжують ігнорувати людей та їхні прохання.

— Ми побували разом із мешканцями в Полтавагазі, повністю документально та юридично їх супроводжували. Головний інженер повідомив, що їм вже навіть не потрібні гроші за виконаний ремонт, аби лише ЖЕО-2 підписало акт виконаних робіт. Але коли ми прийшли туди — ті, мов барани продовжують упиратися, буцім-то труби не їхні і підписувати нічого не будуть. Ці дві структури не хочуть знайти спільну мову заради полтавців, тож, мешканці будуть вимушені діяти більш радикально. Ми перекриємо вулиці і заблокуємо обидва підприємства, якщо буде потрібно. Але примусимо негідників піти назустріч людям, — наголосив Депутат від СДП Київської в Полтаві райради Дмитро Грузда.

Прес-служба Соціал-демократичної партії (СДП)