Соціал-демократи почали збір підписів за відкликання депутатів Луценка та Поліщука

Полтавська організація СДП отримала офіційне повідомлення від ТВК і розпочинає збір підписів за відкликання депутатів міськради Сергія Луценка та Дениса Поліщука. 

Підписатись за позбавлення їх мандатів полтавці зможуть в приймальні Соціал-демократичної партії на вулиці Зигіна, 19. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив голова Полтавської організації Соціал-демократичної партії (СДП) Олександр Шамота. 

«Відсьогодні у полтавців є 20 днів, аби зібрати по 1729 підписів за кожного із кандидатів на відзив. Відкликання тих, хто скористався довірою мешканців міста до нашої політсили, зайшов у міськраду і почав грати у власні ігри. Зробити це можна прийшовши в нашу приймальню або в наметах у місті. Для процедури потрібно обов’язково мати при собі паспорт із полтавською реєстрацією. Сподіваємося на таку ж активність полтавців, як і на зборах ініціативної групи, куди зійшлося навіть більше охочих очищувати міську раду від «тушок», ніж передбачалося. Ми переконані, що і підписів активістам за позбавлення мандатів тих, хто зрадив їхні інтереси, вдасться зібрати більше», — зазначив Шамота. 

Відповідь Голови Полтавської міської виборчої комісії

Нагадаємо, 5 вересня в будинку культури ПТМЗ відбулись збори виборців, на яких було прийняте рішення про внесення пропозиції щодо відкликання депутатів Полтавської міської ради Сергія Луценка та Дениса Поліщука. За відзив Луценка проголосували 383 виборці, за те, щоб Поліщук звільнив своє місце депутата — 380.

Щоб дізнатись подробиці процедури та місця, де можна долучитись до відкликання, полтавцям пропонують також телефонувати за номером ‎(066) 420-27-34.

Прес-служба Соціал-демократичної партії (СДП)