Сонячне життя корупціонера за державний кошт

Власне розслідування привело до будинку полтавського держслужбовця на узбережжі Азовського моря

Ми вже писали про незаконне збагачення керівника обласного управління лісового та мисливського господарства Юрія Тараненка. Наводили факти існування приватного будинку на Азовському морі, а також куплену в цьому році Toyota Land Cruiser 200 більш ніж за 2 млн грн.

Знаходячись на лікарняному, Юрій Тараненко лікується сонячними ваннами на Азовському узбережжі. Коли він тут не відпочиває, то його будинок здається за 2500 грн за добу. Звісно, без податків, офіційного оформлення і т.д.

Люди, які відпочивають поряд, підтвердили, що цей будинок належить полтавському високопосадовцю. Звісно ж, немає нічого поганого в комерційних здібностях пана Тараненка, якби не одне «але» — незаконне збагачення.

Знаходячись з 1991-го року на держслужбі та отримуючи лише офіційну зарплатню, чиновник зміг збагатитись до масштабів доволі успішного підприємця.

Продані сотні гектарів лісу — це дорогі авто, морські будинки, квартири в Полтаві, приватні будинки по області.

Питання до НАЗК та НАБУ, питання до керівництва області: «Покриваючи корупціонера ви свідомо чи навмисно беруть участь в незаконному збагаченню полтавських чиновників?».

Сергій ЧЕРЕДНІЧЕНКО, голова ГО «Відродження Полтави»