Сьогодні у Полтаві проведуть лекцію про мотивацію і як її «хакнути»

28 березня о 19:00 в офісі Beetroot Academy (проспект Миру, 36) пройде лекція «Хакер мотивації». Спікер — маркетолог Ната Ніколаєва розповість як підбурити себе до дій, як працювати заради задоволення, а не грошей, та горіти роботою.

За словами організаторів, мотивація — внутрішній моторчик, який рухає до наших цілей. Це секретний інгредієнт, завдяки якому й стає можливим неможливе.

На заході розкажуть про те, чи є насправді мотивація і якщо так, як закликати її до себе, звідки брати натхнення і волю, щоб придумувати і робити, ставати номером один, кожен день підхоплюватися з ліжка і з нетерпінням працювати — знову і знову.

Спікером буде Ната Ніколаєва — засновник Студії розумного маркетингу Adviser, редактор (або як вона сама називає цю посаду, шериф) у виданні nevelykeMisto.in.ua, організатор подій у форматі City talks.

У 26 років вона радикально змінила професію — прийшла в маркетинг «з нуля».

Локал-менеджер Beetroot Academy у Полтаві Анна Куриленко говорить, що уже давно хотіла організувати лекцію на таку тему:

— Мотивація болюче питання для багатьох. Це актуально і для наших студентів, і співробітників, і мене самої. Тому ми і робимо подібні івенти.

Організатори просять попередньо зареєструватися та придбати квитки, щоб розрахувати кількість сидячих місць: https://2event.com/ru/events/1325225/. Вартість квитка — 200 грн.

Нагадаємо, це вже п’ята лекція з серії «Хакер» від Beetroot Academy та Нати Ніколаєвої. У вересні менеджер з розвитку цієї ІТ-школи Аксель Нордфельдт розповідав про принципи та цінності Ілона Маска. А у серпні компанія організувала чотири перегляди документального серіалу про видатних дизайнерів сучасності — «Абстракція: мистецтво дизайну».

Роман Повзик