Сьогодні Полтава прощалася з Героєм

18 лютого, сотні полтавців прийшли до Свято-Успенського кафедрального собору, щоб попрощатися з Героєм України, бійцем полку “Азов” Антоном Грицаєм. Хлопець загинув 15 лютого у селі Широкіне, що під Маріуполем, в ході анонсованого Петром Порошенком “перемир’я” з терористами. Полеглий був активним фанатом ФК “Ворскла”, і в мирний час не пропускав жодного матчу улюбленої команди. Але як тільки виникла потреба, він записався добровольцем у полк “Азов” і відбув не передову, захищати мир і спокій своєї Батьківщини.

Проститися з Антоном прийшло більше п’ятисот небайдужих полтавців. Серед них було багато фанатів “Ворскли” з атрибутикою улюбленої команди. Коли труну із покійним вносили до собору, усі присутні стали на коліна і схилили голову, віддаючи шану Герою.

Антона проводжали траурною процесією від Свято-Успенського кафедрального собору і до парку “Слави”. Перед труною найближчі друзі бійця несли його портрети і хрест, катафалк супроводжували добровольці «Азову» із прапорами. А попереду процесії їхала колона авто-фанів ФК «Ворскла» із прапорами цієї команди.

anton_gricay anton