Сьогодні останній шкільний дзвоник почули півтори тисячі випускників Полтави

26 травня в усіх навчальних закладах обласного центру пролунали останні дзвоники. Близько 1500 випускників востаннє сіли за шкільну парту та почули дзвінок на урок.

Серед молодих, талановитих, амбітних та активних випускників — одинадцятикласники гімназії № 17, загальноосвітньої школи № 37 та ЗОШ № 34. Міський голова Олександр Мамай привітав усіх школярів із закінченням навчального року та побажав випускникам успіхів у дорослому житті: 

— Шановні випускники! Ще мить, і ви — дорослі! У вас попереду сповнене пригод, радощів та злетів життя. Будьте розумними та виваженими. Пам’ятайте, чому вас навчили ваші вчителі! Ніколи не забувайте, хто випустив вас у світ! Щастя, добра, успіхів у всіх ваших починаннях!

Гімназія № 17. Кращих з кращих нагородили почесними грамотами Гімназія № 17. Кращих з кращих нагородили почесними грамотами

Гімназія №17. Випускниця запросила міського голову Олександра Мамая на вальс Гімназія №17. Випускниця запросила міського голову Олександра Мамая на вальс

— Нашому закладу є чим пишатися: 59 призерів міських олімпіад, 24 переможця обласних, 4 — Всеукраїнських. Протягом навчального року двоє випускників отримували іменну стипендію Президента України, а 16 учнів — стипендію міського голови. 18 робіт МАН представлено на міському етапі захисту наукових робіт, 10 — на обласному. Двоє учнів захищали честь Полтави на Всеукраїнському конкурсі. Ці та багато інших здобутків мають учні нашої гімназії, — відзвітувала про результати за навчальний рік директор гімназії № 17 Олена Голтвяниця.

Міський голова разом з директором закладу нагородили найкращих учнів гімназії почесними грамотами та дипломами.

На урочистих лінійках лунали слова подяки вчителям, сумні і, водночас, радісні пісні. Випускники виконали прощальний шкільний вальс та фотографувалися з однокласниками. 

— Цей день для нас по-особливому хвилюючий. Не передати словами, що я зараз відчуваю. Буду сумувати за школою, за однокласниками, адже ми разом провели 11 незабутніх років, — зізнається випускниця ЗОШ № 37 Анна Гапан.

ЗОШ №34. І пролунав останній дзвоник ЗОШ №34. І пролунав останній дзвоник

ЗОШ №34. Останній шкільний вальс ЗОШ №34. Останній шкільний вальс

ЗОШ №34. Особливий день в житті не лише випускників, а й їхніх рідних ЗОШ №34. Особливий день в житті не лише випускників, а й їхніх рідних

ЗОШ №34. Щаслива малеча в очікуванні канікул ЗОШ №34. Щаслива малеча в очікуванні канікул

Фото на згадку із випускниками ЗОШ №34 Фото на згадку із випускниками ЗОШ №34

ЗОШ №37. За доброю традицією одинадцятикласники випустили у небо повітряні кульки, загадавши мрії на майбутнє ЗОШ №37. За доброю традицією одинадцятикласники випустили у небо повітряні кульки, загадавши мрії на майбутнє

Не менше хвилюються за тих, кого випускають у світ, і самі вчителі. У 37 школі це уже 26-й випуск. Проте, переживання з роками не минає:

— Сьогодні у нас сумне і, водночас, веселе свято. Нам важко прощатися з нашими учнями. 11 років вони жили разом з нами, вчилися, ми їх виховували, а вони радували нас своїми успіхами. Тепер ми їх випускаємо в доросле життя, — розповіла заступник директора загальноосвітньої школи № 37 Тамара Шпилька. — Перш за все, бажаємо їм успішно здати ЗНО, вступити до тих навчальних закладів, куди вони задумали, і звичайно, здійснення усіх мрій! 

За матеріалами прес-служби Полтавської міської ради