«Сміттєпоміч»: Сергій Каплін зареєстрував ТСК щодо нелегального вивезення сміття зі Львова у інші міста

Народний депутат Сергій Каплін зареєстрував у Верховній Раді Тимчасову слідчу комісію покликану розслідувати випадки злочинного поширення львівського сміття по всій Україні. Таке рішення назрівало вже давно, говорить нардеп, утім терпець урвався коли львівські відходи дісталися до Полтавщини.

Так, коло міста Глобино місцеві правоохоронці затримали п’ять сміттєвозів. Машини скинули купу відходів на міському звалищі. Уже відомо, що привезли їх з Львова. Співробітники глобинських комунальних служб знайшли серед підкинутого на полігон непотребу чеки з львівських магазинів, тамтешні газети та інші свідчення.

— Дуже прикро, що в такий спосіб незаконний, нецивілізований йде розміщення сміття львівського по території України. Був факт звернення Андрія Садового до нас офіційно, але ми не дали йому погодження, адже наш полігон розрахований на наше населення. Але не знаю, яким чином ціла колона автомобілів знайшла наш полігон і скористалася тим, що там не було охорони, — розповів Глобинський міський голова Станіслав Джусь.

Поліція затримала водіїв. Але на той час вони встигли розвантажитися. Глобинці покликали на допомогу земляка-народного депутата Сергія Капліна. Обурена громада готова пакувати непотріб і відправляти назад львівським керманичам. Лідер СДП пообіцяв людям, що питанням блукаючого по країні львівського сміття займеться Парламент.

— Ми зареєстрували ТСК, щоб дослідити дії комунальних служб Садового, його людей, його команди, яка вивозить сміття зі Львова і розкидає по всій країні. Замість того, щоб зупинитися в крадіжках, корупції. Замість того, щоб зупинитися в розподілі землі, фінансів ресурсів у Львові та побудувати нарешті сміттєпереробний завод. Наші громадяни, мої земляки, вся Полтавщина цього не буде терпіти. Люди готові відправити сміття прямо додому мерові Садовому та його депутатам. І ми сьогодні оголошуємо справжній бій цьому сміттєвому геноциду, — наголосив лідер СДП Сергій Каплін.

Глобинці разом із лідером СДП звернулися до правоохоронних та екозахисних органів та інстанцій з вимогою надати правову оцінку інциденту з підкинутим сміттям та притягнути всіх винних до відповідальності.

Прес-служба Соціал-демократичної партії (СДП)