Смачна допомога

25 квітня 2017 року громадські активісти спільно з представниками Полтавської обласної ради привезли до Краматорського прикордонного загону 2 тони яловичини. Ініціаторами даного заходу   виступили громадські організації Полтавщини разом з представниками Громадської ради Державної прикордонної служби України. Активісти ГО «Патріоти Решетилівщини» та ГО «Громадське об’єднання Полтава» зробили все можливе для того, щоб смачний та поживний гуманітарний вантаж був вчасно доставлений до столу захисників Державного кордону.

Безпосередню допомогу процесу надав Голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький. Ще чотири тони м’яса від полтавчан вирушили для прикордонників у Харків.

Керівник комунального підприємства «Полтававодоканал» Василь Воротинцев, який теж долучився до цієї справи, повідомив прикордонників та громадськість, що  Полтавський водоканал бере на себе зобов’язання влітку щомісяця привозити захисникам по 1 тонні питної води.

Лише за умов активної співпраці між державою, органами місцевого самоврядування та громадськістю можливо реально змінити країну на краще.