Скільки полтавцям коштуватиме новорічна ялинка?

Держлісгосп України розпочинає  продаж  новорічних ялинок. Їх виростили  на спеціальних плантаціях або заготовили під час  оздоровчих рубок. Про це повідомила прес-служба відомства.

Загалом  у 2018 році мають намір реалізувати близько 500 тис. ялинок за ціною 60-70 грн.  за погонний метр. Цінова політика на новорічні ялинки в 2018 році залишиться приблизно  на рівні минулого року. Що б дізнатися про середню ціну по Полтаві ми звернулися до за ступника начальника  обласного управління  лісового та мисливського господарства Олени Кійко:

« – Ціни  коливатимуться залежно від розміру деревця. До 1 метра – від 45  – 51 грн;  Від 1 до 2 метрів – 54 – 66 грн;  від 3 до 2 метрів – 72 – 90 грн.  Ялинки у Полтаву, переважно, везтимуть з Полтавського району та Нових Санжар.  Хочу також зауважити : усі ялинки лісгоспів, що продаються на ринках мають спеціальні бірки , завдяки яким ви можете дізнатися, звідки привезли деревця. Якщо ж бірок немає – перед вами приклад нелегальної заготівлі ялинок»

У  новорічно-різдвяний період 2017-2018 рр. лісогосподарські підприємства, підпорядковані Держлісагентству, реалізували понад 557 тис. новорічних ялинок.

 Раніше ми повідомляли Новорічну ялинку у Полтаві відкриють 19 грудня