Скільки отримуватиме тепер міський голова Полтави?

Уряд підвищив заробітну плату службовцям місцевого самоврядування.

Учора Кабінет Міністрів України схвалив зміни до постанови Уряду від 09.03.2016 р. № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів», якими  підвищив посадові оклади посадових осіб місцевого самоврядування.

Тож віднині посадовий оклад міських голів, які очолюють міста, в яких проживає від 200 до 500 тисяч населення, а до таких відноситься і Полтава, підвищиться до 8 300 гривень.

Проце повідомило Полтавське регіональне відділення Асоціації міст України.

Відтепер посадовий оклад сільських та селищних голів (крім голів сільськиз та селищних рад, що представляють інтереси об’єднаних територіальних громад), в яких мешкає понад 15 тисяч осіб, становить 5200 грн, від 10 до 15 тисяч мешканців – 5000 грн, від 7500 до 10 тисяч жителів – 4800, від 3 до 7,5 тисяч осіб – 4400 грн, до 3 тисяч жителів – 4300 грн.

Збільшилася також зарплата заступників голів, секретарів рад, бухгалтерів, спеціалістів деяких категорій, реєстраторів, адміністраторів, службовців апарату (секретаріату) органів місцевого саморвядування та органів прокуратури.

Позицію Асоціації міст України з цього питання представляв Виконавчий директор АМУ Олександр Слобожан.

– З огляду на затримку із ухваленням нового Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування»  прийняття таких змін є дуже важливим і довгоочікуваним, – зазначив він.

Детальніше ознайомитися з посадовими окладами можна за посиланням.