Скандальний полтавський суддя, який живе у будинку-церкві, успішно пройшов комісію і очолив апеляційний суд

Суддя Сергій Гальонкін, що задекларував найбільший серед усіх суддів Полтавської області будинок, 25 червня 2018 року успішно пройшов співбесіду з колегією Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, набравши 708 балів. Комісія визнала його відповідним займаній посаді, тож відтепер Сергій Гальонкін офіційно є головою апеляційного суду Полтавської області.

[embedded content]

Скандально відомим на всю країну суддя Гальонкін став після оприлюднення громадською організацією «Всеукраїнське Об’єднання «Автомайдан» відеозйомки його будинку з басейном в елітному передмісті Полтави площею 660 квадратів і зовні більше схожим на церкву. Крім «святого» місця у Розсошенцях, суддя та його дружина, згідно декларації за 2017 рік, мають ще кілька земельних ділянок загальною площею в 1 гектар, будинок площею 245 квадратів, квартиру у Полтаві на 87 метрів та офіс. Машини суддя та його дружина полюбляють великі та потужні: у подружжя 3 авто: TOYOTARAV4 2006, HONDACRV 2011 та «скромненька» HONDACivic 2008. Зарплата у Сергія Гальонкіна за 2017 рік склала407211 гривень.

Під час співбесіди у Вищій кваліфікаційній комісії суддів Сергій Гальонкін повідомив, що у зв’язку з резонансом у засобах масової інформації, щодо його статків вели розслідування НАБУ та держфінінспекція. Справи закрито у зв’язку з відсутністю складу злочину.