Скандальну історію траси-бомжа розглянуть на спеціальному засіданні у міськраді

У Полтавській міській раді розгортається справжня інтрига навколо відрізку траси Київ – Харків – Довжанський, який проходить через територію міста і співпадає з вулицями Київське шосе і Харківське шосе. Під час засідання комісії з архітектури і містобудування 19 липня виявилося, що дорога є практично «бомжем»: вона не належить ані місту, ані області, ані державі.

            – Відбувся акт прийому-передачі цієї ділянки траси, місто Полтава, після рішення сесії, передало дорогу у державну власність, є всі підписи на документах, – каже начальник Управління ЖКГ Сергій Сінельнік.

Єдине – невідомо, з ким саме полтавська влада підписала акти прийому-передачі, оскільки суб’єкт передачі зазначає доволі розмито: то «облавтодор», до просто «держава».

              –  Жодного схожого документу Служба автомобільних доріг Полтавської області не підписувала і не має права підписувати, оскільки це у компетенції дещо вищих органів: Укравтодор, Фонд державного майна і Кабінет Міністрів, – каже начальник Служби автомобільних доріг Полтавської області Володимир Трояновський. – Зараз траса на 100% знаходиться у власності територіальної громади міста Полтави.

Документів, які підтверджують слова Сергія Сінельника і Олександра Мамая про передачу ділянки траси не знайшлося. Сергій Сінельник не зміг надати їх сьогодні, але обіцяв знайти. У зв’язку з цим комісія призначила спеціальне засідання на вівторок, 24 липня. На ньому ширше розглядатимуть питання приналежності скандальної дороги.